Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor jön el végre újra az a...

Mikor jön el végre újra az a dicsőséges időszak, amikor lehet edzeni?

Figyelt kérdés

2020. nov. 17. 15:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
Múlt héten.
2020. nov. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy most is lehet edzeni.
2020. nov. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nincs házi edzőtermem, fekvőtámasszal meg nem lehet fenntartani az erőszintet

Az otthoni edzés max egy kezdőnek opció, aki évek óta komolyan edz, annak csak egy kényszermegoldás

Meglep hogy ennyi komolytalan sportoló van ezen az oldalon

2020. nov. 17. 16:10
 4/18 anonim ***** válasza:
49%

izomcsávó vagy? :)))


Miért ne lehetne normálisan edzeni? Fuss, emelgesd a bútorokat, stb. stb.!

Légy kreatív!


Amúgy mióta nevezik sportnak ezt? Izomnövelés, semmi egészséges nincs benne..

2020. nov. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Az erőemelésnek köze nincs a testépítéshez

De nem kell konditermekkel példálózni, semmilyen egyesület nincs nyitva, bokszolni se mehetsz, focizni se stb..

2020. nov. 17. 16:30
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

Ha komoly sportoló lennél, akkor az egyesületed konditermébe bemehetnél edzeni, mivel igazolt sportolók edzéseire nem vonatkozik a szabály.


De ha csak félkomoly lennél, akkor lenne otthon is ez-az nálad (súlyok, húzódzkodó rúd, esetleg összecsukható eszközök), valamint képes lennél ezen egy hónapra alternatív, részben saját súlyos edzéstervre váltani, pl. ismétlésszám növelésével, sebesség növelésével, szálkásítási időszak előrehozásával, stb., stb. Nem pedig sírnál, mint egy hercegnő.

2020. nov. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A versenyzés engem hidegen hagy, csak annak a kedvéért edzek, hogy erős legyek, a szereplés, érmek, csapat, ez engem nem hat meg.

Tervezek egy saját otthoni felszerelést beszerezni, de jelenleg 20 évesen nincs arra keretem, hogy létrehozzam ezt. Kb 500 ezres beruházás lenne.


Át lehet állni saját testsúlyos edzésre, de a gond, hogy ez nem 1 hónapig fog eltartani, hanem sokkal tovább...


Én nem sírtam, csak azt kérdeztem, hogy várhatóan mikor lehet újra teljes erőbedobással edzeni

2020. nov. 17. 16:41
 8/18 anonim ***** válasza:
2x 30kg egykezes súllyal már nagyon sok mindent le lehet edzeni, vegyél azt. Ha nem is mindenre elég, de sokkal jobb, mint a tv előtt tespedés.
2020. nov. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem február. Addig szoktak tartani az influenzás időszakok is. És kb addigra mondják, hogy beérnek a vakcina lobbisták is. Szerintem a konditermek az utolsók között nyitnak újra, csak úgy ahogy az elsők között zártak.
2020. nov. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Szóval lehet, csak te nem tudsz. Ha már hesszelés, akkor legyen youtube, keress otthoni edzésprogramokat kedvenc műfajaidban és súlycsoportodban! Gondolom lesz, mert világméretű probléma, elég jó reklámmennyiség egy-egy jól sikerült, hihető valami.
2020. nov. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!