Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor jön el végre újra az a...

Mikor jön el végre újra az a dicsőséges időszak, amikor lehet edzeni?

Figyelt kérdés

2020. nov. 17. 15:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Tudok otthon, csak ez fele annyit nem ér.. A Ti oly nagyrabecsült otthoni edzésetek még csak szintentartásra sem elég. Kezdőknek való akik a saját testsúlyukat sem bírják el. Legalább ne menne ez az álszenteskedés.

Akik ezt hangoztatják, valszeg sosem edzettek, csak most örülnek, hogy szünetelnek az edzési lehetőségek és röhögnek hogy megszívták a sportolók. Nem értem mit keresnek ebben a kategóriában

2020. nov. 17. 19:00
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Jóvan, még egy dagadt, aki végignézte már a youtubeot. Következőt!
2020. nov. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Mit számít ha dagadt vagyok? Nem vagyok testépítő, miért érdekeljen a forma
2020. nov. 17. 19:10
 14/18 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__101..


Ez Te vagy, bástya?😁

Azòta sikerült már erőssé válnod?

Lett más is, ami érdekel az edzésen kívül??? Nehézsúlyú lettél??? 🤣🤣🤣🤣🤣

2020. nov. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Most olvastam hvg-n, február 8-ig meghosszabbítják, tehát nem 1 hónap lesz, hahaha
2020. nov. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Bránerra lehet még gyúrni, gyorsan míg kilátszik.
2020. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Ezért jó, hogy mi hobbi sportolók többen vagyunk, mint te és a társaid, mi meg tudjuk oldani, hogy otthon is egy remek edzéstervet alakítsunk ki, ellenben azokkal akik edzőterem nélkül már meghalnának, és tonnaszámra zabálják magukba a fehérjeport, mert azt hiszik ettől lesznek nagyok. Mellesleg az írásaidból leszűrve az derül ki, hogy te egy tipikus troll vagy, aki csak provokálni tud, de megoldást keresni ahhoz lusta.
2020. nov. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Erdészetnél biztos van felvétel, ott el lehet dobálgatni a méteres nyárfákat a pótkocsira.
2020. nov. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!