Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelés és szálkásító...

Tömegnövelés és szálkásító időszak hossza?

Figyelt kérdés

Meddig szoktatok tömegelni és szálkásítani?

Illetve szálkásításnál lassú vagy gyors vált be jobban?

Nem rég olvastam,hogy sokan a gyors fogyásra esküsznek mert több idő marad utána izmot építeni,de ettől nem épül le jobban az izom?



2019. szept. 15. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem versenyzovagy jobban jarsz ha lemesz egy olyan testzsirszazalekra amiben jol erzed magad es szalkasnak is tunsz vmennyire es onnan tomegelsz ugy hogy kozben nem zsirosodsz, eletvitel szeruen hosszu tavon ez ajanlott es ezzel is ellehet erni a genetikai maxot mikozben nem csszed tonkre a szervezeted.
2019. szept. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lassú tömegelés lassú szálkásítás

kb 3/4:1 arányban éppen ahogy jól esik

voltak hosszabbak és lassabbak is

2019. szept. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*hosszabbak és gyorsabbak is
2019. szept. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 éve 195 cm, 78 kilósan kezdtem terembe járni nulla sport múlttal. Most 104 kiló vagyok és talán majd mostanában elkezdek gondolkodni az első szálkásításon/diétán az életemben.
2019. szept. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!