Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 72kg , 183 cm magas , nehezen...

72kg , 183 cm magas , nehezen hízó 24 éves férfinak milyen tömegnövelési tervet érdemes kidolgoznia?

Figyelt kérdés
A cél , hogy elérjem a 85-90 kilogrammot, de ezt úgy , hogy közben tudjam fejleszteni az izmaimat szépen fokozatosan. A reggeli futástól mindenképpen meg kell válnom?

#edzés #tömegnövelés #RondafélállatvagyokXD
2020. nov. 23. 16:00
 1/2 anonim válasza:

Nem tudom, hogy kötelező-e vmiért híznod, de ezek az adatok alapján a testtömegindexed pont jó.

Ha mindenképpen szeretnél súlyt felszedni, akkor is csak inkább egy kis kardio-edzés is megteszi.

(én nagyon örülnék, ha ennyi lennék 😅)

2020. nov. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%

Ha nehezen jön fel izom,akkor a futásnak búcsút intenék.Legalábbis addig,mig nem látnám mi lesz az eredmény,hova fejlödtem 2,3hónap alatt egy kiegyensúlyozott etrenddel,amit idöbe tellik belöni a ch t illetöen.

Mégpedi azért mellœzném,mert a cardioval megnöveled a caloriaszüksegleted.

Es ugye te pont az vagy alkatilag,aki mindent eléget.

Csak magával edzéssel is gondjaid lesznek,mert tebbet kene bevinned.Erre még rájönne a reggeli futás is.


El kell döntened,hogy mi a célod,es az alapjän kell meghozni a döntest.


Viszont Nem kell elhagynod végleg.Kesöbb ,(ha szeretsz futni )

beiktathatod 2,3naponta,mertekkel ,nem lesz gond.

Az olyan,hosszútávú, maratoni futásokat azobban el lehet felejteni,mert összeegyeztethetetlen a két cel.

2020. nov. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!