Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az igaz, hogy a masteron...

Az igaz, hogy a masteron képes kivédeni a danabol ösztrogén mellékhatásait, ha együtt van használva?

Figyelt kérdés
2020. dec. 5. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Erősen dózisfüggő, de mivel a masteron aromatázgátló hatású így mindenképp lényegesen kevesebb ösztrogenikus mellékhatással kell számolni, szóval igen.
2020. dec. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3%

Van benne valami, viszont én a danabolt kerülném.


Az első kúrám alatt 50 kiló jött fel, napi 50 szem danaboltól 1 évig folyamatosan. Ebből 30 kiló víz, 10-10 izom és zsír volt. Nem ajánlom.


Béci.

2020. dec. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Igen, Masteron ezredes és Danabol tábornok együttes erővel legyőzhetik Ösztrogén kapitányt.
2020. dec. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%

Szia kérdező!

Ne hallgassál arra a kamu gyerökre, aki a nevemben írkál.

25 éve használok ilyen cuccokat, erőben egészségben megvagyok, hál az égnek.

Mi a titka?

Csak minőségi cumók, nem az itthoni konditermes szutykok.

Az én nagy részében Ibizán élek, sajnos most egy darabig itthon kell lennem, nincs nyitva egyik klubb sem, ilyenkor néha ide írogatok, unalmamban.

Kettős állampolgár vagyok(nem ibizai, ahogy múltkor valami jancsika itt feltételezte, hanem spanyol), nekem ott doki írja fel.Olyan minőségi cuccok ezek, amit itthon nem igen lehet megvenni.

Egy normális cucc a popóba, azt van olyan erő, hogy mikor bevadulnak ibizán este a keménygyerekek, kimegyek a parkolóba, és a legkeményebbenk a kocsiját az oldalára fordítom.

Ebből általában értenek,mikor borul az audi oldalra.

Nem kell pofont sem osztani, elég ennyi.

már levagyunk szerződve autómentőkkel is ha véletlen ilyen paranormális események történnek a parkolóban, hogy a kocsi az oldalára fordul.

Szóval danabol meg társai felejtsd el.

Én itt magyarban nem javasolnék semmit, aki ismerősöm és régen csinálta ezt a konditermes bizniszt, az is azt mondta, még a sajátsából sem adna, mert xarmindegyik.

Jobb haverjaim osztrákban iratják fel, minden gond nélkül.

Masteron szintén kuka ami itthon van, treni keverve vinyóval általában, ezt adják el.

Használj táplálékkiegészítőket inkább azok legalább j mínőségűek itthon.

Én már csak növit meg inzulint használok, doki felírja nekem kinn, mert igazoltan hormonbeteg vagyok.

tüdőm is beteg ezért hörgőtágító tabikat is szedek, mellé vérosxigéndúsítókkal.

Nos ezt külföldön a profik használják, akik pl erősember versenyre mennek, vagy elit testépítők.

Béla48F

197cm

147kg

kar55-56cm

erőemelő

Mielőtt kérdeznéd, ibizán dolgozom majdnem húsz éve már, kidobóként,én nagy részében ott is élek.

2020. dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
😆😆😆😂😂😂😂
2020. dec. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvileg ja. De miért dana ha már ugyis szursz? Vagy akk miért nem provi?
2020. dec. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!