Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek mennyi igazság...

Szerintetek mennyi igazság van abban, amit a tej/tejtermékek hormontartalmáról írnak?

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon foglalkoztam vele, csak mostanában itt is, meg máshol is az interneten olvastam párszor, hogy tele vannak ösztrogénnel, meg miegymással.

2018. júl. 9. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Örülj már neki, hogy ugyanannyiért még hormont is kapsz a tejhez.
2018. júl. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Annyira boldog vagyok
2018. júl. 9. 15:50
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Urban legend, ahogy az ivóvíz óriási ösztrogéntartalma is. A "lájkvadász" oldalakat kerüld
2018. júl. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 nemaRendőrség ***** válasza:
42%

Tényleg tele van. Pl kutatások bizonyítják, hogy tejfogyasztás elősegíti a pattanásokat(azok pedig hormomháztartás felborolása miatt jönnek).

Nem olyan sok van benne mint pl a szójában vagy a lenben, de mivel sokkal többet fogyasztanak az emberek így elég látványos.

Plusz mivel már zsírtalan a lötty, így kb vizes faggyú.(igen, ugyanaz az anyag adja a fehér szinét ami pl az orrunk pórusaiból tudunk kinyomni). Semmi hasznos nem maradt benne, már alapból nem volt túl sok benne.

2018. júl. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Lazy Lover ***** válasza:
kamú ez az egész de ha azt vesszük minden mérgező már
2018. júl. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A csirkemellben meg növekedési hormon van azt olvastam .

Tehát akkor a hentesnél kérhetsz egy egység HGH-t.

2018. júl. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
És mégis folyamatosan nő az átlag életkor. Csak nem tudnak megölni minket.
2018. júl. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 nemaRendőrség ***** válasza:
@7 ellenben a termékenység rekord alacsony. Egy 30 éves férfi kb annyira termékeny most mint egy 70 éves. És nem azért mert a 70 éves olyan hű de termékeny maradt öreg korára
2018. júl. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ebben tényleg van valami. Akkor minden csirkemelles étkezést le kell vezetni.
2018. júl. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Pcos-em van, szója, tofu kizárva. Konkrétan nem ehetem. Orvosi javaslatra tejből is csak annyit fogyasztok amennyi az etelekben van. Inkabb mandulatejet iszom. Igen a csapvizben is van hormon, de nagyon elenyeszo mennyiseg. Csirkét háztól veszek. Kb ebbol all a dietam + mozgás. Helyre állt a menzeszem és csillapodtak a tüneteim is.


Viszont azt mondta az orvos hogy egészségesen működő szervezetben nem tehet kárt a mindennapos étkezések alatt elfogyasztott hormon adag, ha nem mű kaján él az illető + sportol rendszeresen.

2018. júl. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!