Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő mire elérem a...

Mennyi idő mire elérem a 40cm-es felkart?

Figyelt kérdés

Most befeszítve 36cm-es a felkarom, szálkásan, mivel most végeztem a szálkásítással. A tzs-m kb. 12%.

Jelenleg bicepszre és tricepszre is 1-1 gyakorlatot végzek. Bicepszre kétkezes bicepszhajlítást csinálok franciarúddal, ezt most 28kg-mal csinálom, 8 ismétlésekkel.

Tricepszre pedig tricepsz hajlítást csinálok kézi súlyzóval fej mögött, ebből is 8 ismétléseket csinálok, viszont ez csak 18kg-mal megy.


Heti 4x edzek és minden edzés végén csinálok 3-3 sorozatot mind a 2 gyakorlatból, tehát heti 12 sorozatot csinálok bicepszre és tricepszre is.


Szerintetek mennyi idő mire elérem a 40cm-es felkart?

Nem kérek ilyen vicces válaszokat ahol írnak valami napra, percre pontos dátumot, hanem arra lennék kíváncsi hogy körülbelül ilyen szinten ahol most vagyok mennyi idő alatt nő 1cm-t a felkar és így mennyi idő mire elérem a célom.


Értelmetlen válaszok és trollok nem érdekelnek, ha mégis lesznek akkor jelentem őket.


Köszönöm annak aki válaszol a kérdésre.



2020. dec. 6. 15:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Így nagyonsoká. Elég heti 1x bicepsz meg egyszer tricepsz. De akkor több gyakorlat... Egyenes rúdtól jobban nő.. tudom nehéz meg nem kényelmes(eleinte), de hatásosabb utána meg egykezes beforgatva. Tricepszre meg mehet 3 gyakorlat is. Csigán kötél, homlokraengedés meg tolockodás. Plusz ha rendesen hátazól gurtni nélkül (lehúzás, felhúzás, evezés) az is növeszti. A nyomások(fekvenyomás, vállból nyomás) meg a tricepszet. Ezért is elég 1x karozni.
2020. dec. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!