Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek ha fenékedzés...

Mit tegyek ha fenékedzés ellenére/miatt megmarad a bugyi vonala?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve edzek és nagy hangsúlyt fektetek a fenekemre is, de hiába kezd javulni a helyzet, ha leveszem a bugyimat konkrétan bemélyedés van a helyén és máshogy formálódik. Sajnos nem csak rögtön utána, de állandóan látszik a vonal. Tangában kéne edzenem, vagy később ha nagyobb izomtömeg és kevesebb zsír lesz ott eltűnik? Lányok akik hasonló problémába ütköztetek hogy oldottátok meg?

#edzés #alakformálás #fenékformálás #bugyi vonal #fehérnemű nyom
2020. dec. 7. 19:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
32%

Azért kell kép, mert nem tudom elképzelni a problémád. A személyi edző is lát téged, ha segít. Ne hogy azt hidd, hogy én izgulnék rád.


Én csak a topmodellekre izgulok és a differenciálegyenletekre és a mátrixos matekfeladatokra.


Béci 49F. Ha trollkodom akkor az a baj. Most őszintén segítenék, akkor az is. Ha azt akarod, hogy segítsek, küldj képet, akár priviben. Ha látom, felismerem a bajt. Sokat foglalkoztam már testépítéssel. Ha lett volna ősziozsünetem az egyetemen elvégeztem volna egy fitneszképzést is.

2020. dec. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Persze rögtön küldök képet...
2020. dec. 7. 20:05
 13/19 anonim ***** válasza:
2020. dec. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
80%
Én nem tudom a választ, de értem amit a kérdező próbál elmondani, ezért most megpróbálom elmagyarázni másképp, hátha valaki tudja a választ, mert engem is érdekel. Szóval a sima normál bugyi vonala a FENÉKEN (nem a csípőn) megmarad akkor is, ha leveszi a bugyit. Az előző válaszolók vagy nem láttak még bugyit vagy női feneket, vagy egyiket sem.
2020. dec. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, végre egy értelmes hozzá szólás. Igen pontosan ez a problémám és nem értem, hogy miért.

Nem kell kép, hogy el tudj képzelni Béci egy feneket, mert gondolom sokat láttál. Gondolom vettél is már le sokat, ha topp modellekkel fekszel össze és gondolom vettél már le róluk szűk bugyit, aminek megmarad a nyoma... Na valami hasonlóról van szó.

2020. dec. 7. 20:22
 16/19 anonim ***** válasza:
23%

A topmodellek kínosan ügyelnek és elrejtik popsijuk hibáit. Viszont a bugyi nyomának nem mindegy a mérete. Különböző nyomokat különböző mértékben kell korrigálni. A bikinivonalak is egyénenként eltérőek. Viszont ha ilyen makacs vagy, akkor adhatok tanácsot. Edzél meztelenül. Kép nélkül ennyit tudok. Ja és mielőtt poénkodsz velem, igen láttam már nem egyet. Attól még a segítség mindig személyre szabott. Engem a máshogy formálódik mondatod fogott meg, nem maga a bugyinyom. Azt nem tudom elképzelni. A bemélyedés mértéke se mindegy.


Nagyon nem vagy hálás, mert segíteni akarok.


Béci 49F Mérnökinformatikus/Erőemelő.

2020. dec. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, ha szerinted a kép kérők a hülyék, akkor ez miért nem baj más nőknek? Abba nem gondolsz bele, hogy akkor nemcsak popsiedzéskor, hanem általában se kéne bugyit hordanod? Biztos csak a popsiedzés miatt van. Ha nem küldessz képet, csak annyit tudok mondani, hogy akkor edz bugyi nélkül, sőt, járj is bugyi nélkül. Láttam már feneket de ilyen problémát soha. Egy nőnek se azért nem jó a segge, mert bugyiban edz. Talán nem csak bennünk van a probléma.



Béci, 49F, Testépítő, Erőemelő, Mérnökinformatikus.

2020. dec. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Böröd rugalmasságáért az irha felel.Mindenkinek meglátszanak a csíkok egy arabig,hisz az a rész el van nyomódva,a hajszálereket is nyomja.Itt az a lényeges,hogy nyomás megszüntével meddig.Ha elég rugalmas a böröd,és keringési gondjaid nincsenek,akkor elég hamar eltünik mindenféle csík.

Az irha 25 év felett egyre kevesebb hilaurinsavat,callogént termel.Elkezdödik a bör rugalmatlansága.Perszen nyilván nem azonnal,láthatóan.

Esetleg még egyéb anyagcserezavar miatt lehetséges.

(Alapvetö,hogy inni kell eleget)

2020. dec. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
23%

Ihen kérdező, ez emberenként igen eltérő. Én csak segíteni szeretnék, azért kérek képet. Ez olyan, mint a stria, valakinek lesz, valakinek nem egy testrészén. A kép a popsidról szükséges. :P:)


Béci. 49F Testépítő, parciális integrálómester, erőemelő

2020. dec. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!