Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha most karantén alatt elkezde...

Ha most karantén alatt elkezdek kockahasat faragni,akkor utána tömegnövelésnél megmarad viszonylag?

Figyelt kérdés
173cm , 57kg körül vagyok, most akartam elkezdeni tömegetnövelni,de mivel bezártak a termek nem lehet edzeni,itthon nem tudok. Szóval kitaláltam hogy addig leadom azt a kis zsírt ami rajtam van,kockahas miatt. Ha esetleg fel akarok tömegelni kb 65kg-ig,akkor a kockahasam el fog tűnni? valaki azt mondta hogy nem,valaki igen,ezért érdekel.?

2020. dec. 8. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
És szerinted a 173 centid mellett, hogy fogsz 57 kilóból fogyni, ha izmot nem szedsz fel? Ez milyen testkompozíció? Tudsz otthon edzeni. Mindenki tud. Ne tömegelj, meg szálkásíts, kezdőként tudsz izmot építeni és zsírt égetni egyszerre.
2020. dec. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha most nem látszik akkor miután híztál tuti nem fog látszani.
2020. dec. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező a hasadnak mindegy, hogy karanténban edzel e, vagy nem.


Amúgy nem a kockahas számít, hanem az erő. Mekkora vasgolyót bírsz el.



Béci 48F Erőemelő/deriválómester.

2020. dec. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok zsírprofi, de nekem az edzőm azt mondta, vagy tömegnövelés, vagy kockahas. Egyszerre a kettő nem megy. (Bár 57 kilóhoz nem is szükséges szerintem... Hízzál csak nyugodtan, neked van hova, ráérsz sztem a kockahassal).
2020. dec. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

169 centis törpetacskóként 72 kilóval látszanak a kockáim.

Ha van rajtad izom, 65 kilósan is simán kockás hasadnak kéne lennie.

(Meg picit nem árt játszani hasvákummal, hogy a mélyhasi izmok is kapjanak a jóból...)

2020. dec. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van értelme leszálkásítani most, még ha aztán tömegelni is kezdessz. Ha most leszálkásítassz, kevesebb zsír lesz rajtad tömegelés után. Ez akkor is előny, ha nincs kockahas.


Béci.

2020. dec. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Huu sztem engedd el. Hova akarsz dietazni? Ilyen magassághoz 75-80kg kene meg ha szaraz is.
2020. dec. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!