Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek is jó döntés volt...

Szerintetek is jó döntés volt meghosszabbítani szigorításokat, hogy maradjanak zárva a termek?

Figyelt kérdés
Remélem még legalább egy pár hónapig zárva maradnak.

2020. dec. 9. 10:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
🍿🍿🍿
2020. dec. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom, hogy jó, de azt se hogy nem.

Akinek fontos az edzés az tudja, hogy kell magát szinten tartani (nyilván nem termi körülményekkel). Gondolok itt a saját súlyos edzésre vagy egyéb mozgásformák kipróbálására. Esetleg ha van valakinek otthoni súlya akkor azzal "tud valamit kezdeni".

Aki meg nem vette komolyan annak meg remek kifogás, hogy "Saaaaajnos nincsenek nyitva a termek. Akkor nézek sorozatot helyette😇"

2020. dec. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is.
2020. dec. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Van haszna és előnye is.

Ahogy már írták akinek fontos az edzés az otthon is meg fogja valamilyen szinten oldani a dolgot. Az alkalmazottaknak gondolom most rossz. A személyi edzők még legalább szelektálódnak.

2020. dec. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Hiányzik a kondi, meg vagyok már őrülve, de sajnos jó döntés volt.
2020. dec. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
8%
Le kéne bontani mindet!
2020. dec. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
IGEN!
2020. dec. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem igen. Ha a sok agyhalott nem érti meg, hogy a járvány akkor is terjed egy tömegben ha ők edzettek, akkor ne mehessenek!
2020. dec. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Sőt nemcsak szerintem, tényleg jó ötlet volt, sőt remek. Amikor tavasszal bezártak a termek a kondisok droid módra ismételgették görény szavait, hogy "de hát a kondizás erősíti az immunrendszert". Azóta se sikerült megérteni, hogy attól még a vírus terjed, ha erős az immunrendszer, ha nem. Sokan azt se értették meg, hogy ma világjárványkor nem az a fontos, hogy ki nem akar otthon edzeni. Bebizonyosodott, hogy ez igenis a hülyék sportja. Amikor meg világosan felteszek pár kérdést, akkor meg senki se válaszol, vagy ha válaszol akkor meg nem érti meg a fent leírt dolgok egyikét, vagy mindkettőt. Bezzeg lepontozni azt tudnak.
2020. dec. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem. Mindenkit felpontoztam aki azt írta, hogy jó ötlet a zárás. Remélem zárva is maradnak a termek, még jó sokáig.
2020. dec. 9. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!