Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Honnan ered az a tévhit, hogy...

Honnan ered az a tévhit, hogy NEM kellenek izolációs gyakorlatok az izomépítéshez?

Figyelt kérdés

2020. dec. 13. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés egyébként. Leginkább Szuli és Páldi Gábor robbant be ezzel a vegtelenül leegyszerűsitett tudományukkal, amit sokan be is szoptak, köztül én, de idővel világossá vált, hogy bizonyos dolgok, amikkel Szuliék szembe mennek, azért nem véletlenül alakultak ki ugy a generációk alatt. Ilyen az is, hogy felső mellre nem lehet edzeni. Dehogynem, ahogy újra elkezdtem döntött padon nyomni egykezesekkel, teljesen más lett a mellem formaja, ami kepen is egyértelműen látszott.
2020. dec. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igyvan 1es enis igy tapasztaltam. Az igaz hogy sok teljesen folosleges gyakorlatot is csinalnak a legtobben, de azert van pár kotelezo ha szamit a forma.
2020. dec. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Abban igazuk volt Szuliéknak, hogy elment már egy nagyon aprólékos irányba a testépítés, hogy lassan már szögmérővel megyünk le edzeni, de ezzel szemben ők előálltak a másik véglettel, amiben túl volt tolva a leegyszerűsités.
2020. dec. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint sokkal jobban bejött a végletekig leegyszerűsített edzés, sokat fejlődtem erőben, arányokban és izmosodtam is (naturálban edzettem mindig is).
2020. dec. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akármi is a nézet.Az izolációs +munka az izületek miatt sem árt.Főleg mikor már éveket letoltál.

Az,hogy emelj mint a barom,huzgálj fel évekig száz felett,meg toljad a nagy súlyokat,nem kell más..oké egy darabig.De azért negyven ötven felett is szeretné használni az ember a térdeit,izületeit.

Perasze 20 on évesen még jót röhög rajta az ember.

Meg a fateron,amikor fájlalja a hátát.

Aztán 30,40 felett,10-15 év emelgetés után kicsit megváltoznak a nézetek.Addigra már szépen benyeltél pár karcolást,ha akartad,ha nem.

És már nem akarsz annyira szétszakadni,meg recsegni mindenáron..ugye.

2020. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért eléggé emberfüggő. Én több mint 10 éve nyomom és mindig is a nagy súlyt élveztem. 8-10 fölötti sorozatokat már unom meg tesi érzést kelt. De még mindíg egyre erősebb vagyok és semmi negatív. Persze van aki fél év alatt sérvet kap... aztán lehet nekemis fájni fog ez meg az nyugger koromba. De ez miatt ne csinaljam amit a legjobban élvezek? Kizárt..
2020. dec. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze.Egyénfüggő.Én nem sírom el amiatt magam,ha beteszek egy két könnyebb gyakorlatot.Masoknak nem,magamnak meg főleg nem bizonygatok semmit.

Nincsenek álmatlan éjszakáim azért sem,mert nem mentem 90% fölé intenzitásban.Nem feszegwtem a határokat,minek.

Igaz,komolyabb gondjaim sem voltak eddig az izületekkel szerencsére.

Lényeg,hogy jó sokáig tudjak még edzeni es megmaradjon az egészség.

2020. dec. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!