Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha Spartan sprintre szeretnék...

Ha Spartan sprintre szeretnék menni akkor szállkásítás vagy tömegnövelés?

Figyelt kérdés
És milyen fehérjét/tömegnövelőt használjak?
2018. dec. 31. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez nem tűnik egyszerűnek, ahogy rákerestem... Szerintem nem kell nagy tömeg, inkább állóképesség kell és szerintem kevés zsír, mert nyilván plusz súly és hátráltat.
2018. dec. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Superen voltam. A jó eredményhez az kell, hogy rendszeresen fuss, nem emlékszem már hány kilóméter körül van a sprint, talán 6-8, de azt a távolságot hoznod kéne.

Ha nagyon zsíros vagy akkor szálkásítás. De tök felesleges a tömegnövelés, csak hátráltat, plusz ugye a komoly állóképességi edzés mellett nem nagyon lesz elég a kalóriabeviteled (jó-jó, nekem 3600 kcal nem nagyon volt elég, és többet nem tudtam enni, de attól másnak sikerülhet).

Mikor én készültem az úgy nézett ki, hogy reggel 8-10 km futás, 30 km bicikli, 2x20 HIIT(többnyire burpee) ez ment heti ötször. Ezen kívül délután hegyre felfutások, súlyzós edzések, súlyhúzás, farmerséta ment.

210 centis palánkon átjutást is gyakoroltam.

3 hónapot készültem így.

2018. dec. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!