Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az oldalemelésnek kb ugyanolya...

Az oldalemelésnek kb ugyanolyan erősnek kéne lennie mint az egykezes bicepszezésnek?

Figyelt kérdés

2020. dec. 20. 22:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, messze a vállam a legfejlettebb részem, és fele annyival oldalemelek, mint bicepszezek.
2020. dec. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
10-es vagyok: Múlik az alkalmazott technikán és ismétlésszámon is, illetve hogy egykezes vagy kétkezes oldalemelést csinálsz (nekem egykezes oldalemelés illetve kalapács bicepsz ahol megegyező súlyokat alkalmazok, ismétlésszám mindkét esetben 5-6).
2020. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
55%
Nekem a vall az erossegem. 70kg vok es 2 35ossel nyomok vallbol meg 18al oldalemelek 10eket. (Bar minden edzesen mashogy edzek) Bicepszem az csak latvanyra jo :D gyorsan no meg szalkas de 18/karnal beszarok :'D
2020. dec. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Béci miből vizsgázol?:)"


Análízisből.


"Írta,hogy matekvizsgázik,végre meglesz a 8 általános."


Miért kell nyilvánvalóan hülyeségeket írni? Általánosban tán neptunban kell felvenni a vizsgát? Most ha én neked unszimpi vagyok, nem kell direkt hülyeséget írni.

2020. dec. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!