Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nincs még izmos lábam,...

Miért nincs még izmos lábam, ha nagy súllyal edzek?

Figyelt kérdés

Combra 1 gyakorlatot csinálok, a guggolást.

Már 140kg-mal megy, de még mindig nem izmos a lábam.


Így néz ki, itt egy kép róla:

[link]



2020. dec. 28. 13:16
1 2
 11/16 anonim válasza:
69%
Lehet hogy troll,sőt nagyvalószínűséggel az,de ha nem,segítek neki
2020. dec. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#10, téged akármit olvasok, ott talállak, minden kérdés alá beírod, hogy troll. Gondolom büszke vagy magadra.


#11, köszönöm szépen, kedves vagy. Fel is pontoztalak, meg az előző pár válaszokat is.

2020. dec. 28. 16:11
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Batyamnak is ilyen a laba eletebe nem sportolt, aztan egy hetig vadlizott meg ettol zorabb lett. De hogy tobb mint 2m vagy nem hiszem el. Lehet. Jo lenne ha alatamasztanad. Amugy ha csinalsz sokfele gyakorlatot akkor lesz latvanyos. Mint kezdo mondom. Szerintem ha nincs is nagyon melled lehet hogy siman kinyomnad a 60-t.
2020. dec. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg látszik a képen, hogy nyúlánk alkat vagy. Sose leszel olyanformán izmos, mint egy kis "Mokány Berci"-típusú, zömök, alacsony, rövid combú emberke. Egy magas, nyúlánk testalkatú emberen másképp oszlik el az izom (lábon is). A konditermekben sok "Mokány Bercit" láthatsz, akiken a normál alkaton combközépig érő konfekciósort simán térdig ér vagy pláne az alá, annyira kis rövidke combjuk van. Nekik alapból vaskos, dús combjuk van. Ha még minimálisan gyúrnak is rá, atom izmos combokkal fognak tudni dicsekedni.
2020. dec. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként gyanakodtam, hogy a kérdező a pöcsdudoros fecskés fürdőruhás fazon.

De a fenet érdekli. Adtam jóindulatú tanácsot. Oszt jóvan.

2020. dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Sosem csináltam lábgyakorlatokat. Viszont még gyerekként (13-15 évesen) jártam kenuzni, ahol majdnem minden nap futottunk 5-7 km-t. Nyáron már a szüleim nő ismerősei megjegyezték nekem, hogy milyen izmos lábam van.

Most pedig a saját fiamnál láttam, hogy hirtelen milyen izmos lába lett, pedig "csak" bringázni szoktunk.

2020. dec. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!