Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az edzésterv jó? Nem...

Ez az edzésterv jó? Nem hagyok ki semmit?

Figyelt kérdés
[link]

2020. dec. 28. 18:43
A kérdező szavazást indított:
Jo, minden megvan
Nem jó.
12 szavazat
1 2
 1/16 anonim válasza:
44%
Sokfajta van, de jó igen. Sok fehérjét egyél, hogy regenerálódjanak az izmaid(növés mellett). Túró, csirkemell, tejtermékek. Zöldségek, turmixok. Ha izomnövelés a cél, akkor mindenképpen sok fehérjedús kaját fogyassz. Porokat csak akkor ajánlom, ha nagyon türelmetlen vagy. Szteroidot sose nyomj!!
2020. dec. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

1# Porokat akkor ha turelmetlen? Miert mi az? Koksz? :D


Egyebkent kérdező nem, nem jó, mellet kihagytad :))

2020. dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
59%
Fokozatosan, ne bumm bele 100 fekvő meg nem tudom. Amikor már jobban megy, akkor lehet súlyokat is tenni stb stb. De ez egy lassú folyamat. Türelemről is szól ez az egész, nem csak eddzésről. Regenerálódás ugyanolyan fontos dolog. Sokan azt rontják el, hogy nem hagynak elég időt regenerálódni az izmoknak, aztán jönnek a szteroid szűrások, meg porok fogyasztása. A test az nem egy lufi, amit fel lehet fújni. :D Türelem, kitartás és meglesz a végeredmény.
2020. dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
76%
Fehérjepor
2020. dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Na bocsi javítottam, péntek csak mell nap, de ott akkor brutálisan szetszedem :D. Amúgy 62 kg 174 cm holnaptól elkezdek betartani egy kalória mennyiséget hogy a zsír a hasamrol le tudjon menni.
2020. dec. 28. 19:21
 6/16 anonim ***** válasza:
23%
Ha az evés nehezen menne, tolj le egy kis szárított húst. Csirke, Pulyka, marha, akár szöcske is lehet. Szuperális fehérjét tartalmaznak. Porokat véletlenül se szedj, nekem a vesém, ismerősömnek a mája ment rá. Szárított húsoknál nem lesz ez, garantálom.
2020. dec. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Moat fogod kezdeni az edzest? Mert ha nem edzettel mar fel eve akkor teljes testes edzestol kell kezdeni aztan ket honap elosztani a felso testet az alsotol, es csak utana ket honappal johet ez az osztott edzesterv
2020. dec. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Már ezelőtt egy hónapja, egy hónapig edzettem mindent, aztán jött kettő hét kihagyás. Most egy hete újra elkezdtem, harom napig úgy csináltam hogy mindent egyszerre. Ez úgy kb naponta 45 P pihenés nélkül, este szoktam edzeni fürdés előtt. Csak ez az egész test picit sok volt, általában mindent kiadtam magamból, arra is kevés volt az erom utána hogy állva maradjak a zuhany alatt. Úgyhogy gondoltam minden nap mást edzek, így annyira nincsen megterhelve minden. Most elkezdtem, vagyis holnaptól fogom elkezdeni azt, hogy semmi csokit nem eszek, és csak vizet iszok. Port nem használok, kb egy hónapig heti 3x valami gagyi vaníliás port ittam. De nagyon undorító volt úgyhogy abbahagytam, kb ennyi. Mivel este edzek, és ezen kívül nem sokat mozgok így ez a heti 2 nap szerintem bőven elég pihenni. Amikor edzek akkor nagyon durván ég mindenem. De másnap maximum egy nagyon enyhe izomláz. Az első kettő alkalommal amikor voltam teremben, olyan szinten megöltem a testem, hogy a kocsi ajtaját is nehezen bírtam becsukni.
2020. dec. 28. 19:48
 9/16 A kérdező kommentje:
De azóta szinte nincs is izomláz, pedig szerintem nem eddzem rosszul. Most ez jó lehet vagy nem?
2020. dec. 28. 19:49
 10/16 anonim válasza:
75%
Fokozatosan kell, előbb-utóbb hozzászokik a tested és utána kell növelni mennyiséget gyakorlatokban. + súlyok, stb stb.
2020. dec. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!