Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kb mennyi idő elérni ezt a...

Kb mennyi idő elérni ezt a testalkatot?

Figyelt kérdés

[link]



Kis háttérstory: A srác ektomorf,hardgainer,192centi 77kg körübelül. Nos én 174 vagyok,53kg. Szerintetek egy ilyesmi testalkatot mennyi időbe kerülne nekem elérni?



2021. jan. 3. 21:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Sportoltam régebben,de izom szinte 0 van rajtam, es en is eleg nehezen hizok.
2021. jan. 3. 22:00
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Az biztos hogy sok idő lesz minimum 3 évnek mondanám de lehet az akár 4 is
2021. jan. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Error
2021. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Te edzzél lábra is, mert ez undorító néz ki így.

N

2021. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Azok a lábak te jo eg. Undorito.
2021. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Labnap kimaradt.
2021. jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 $$$$$ ***** válasza:
82%

Most van aki kajak így akar kinezni? Meg ez 3-4 év?? Ehez kb.annyi kell hogy 1 evet edzel meg utana brutalisan leszalkasítasz de szerintem meg 1 év se kell hozzá. Számomra ez a testalkat egy nagy nulla. A gyereknek se karja se melle nincs. A valla szinte olyan szeles mint a csípője.Van egy kis kocka hasa azert mert borzasztoan vézna. Ez abbol is látszik hogy ha izmos lenne nem 77 kg lenne 192 cm-hez...Nem hasonlitgatom magamhoz.

Mert én zsirosabb vagyok(nem vagyok kövér,de en nem is szeretnek ennyire szalkas lenni). Én inkább az erőre megyek egy aranylag jo nem tul zsíros format tartva. De van egy haverom aki elegge szaraz. Na ő 4 ev edz. De ő izmos. Es ő 192 cm es 90 kg. De ez a gyerek messze áll az izmostol. Konkretan a szel elfujja. Igy ránézésre meg se mondanam rola ,hogy edz . Inkabb alultáplaltnak momdanam. Nem igen nyom ki 60 kg-t se fekve.... Ha ez a női ideal vagy barki ezt látja jó testalkatnak akkor nagyon elfajult a világ.... Az a baj a legtöbb lany vagy akar férfi ha lát egy vézna gyereket kocka hassal akkor mar izmosnak látja. Ahelyett hogy megsajnalná hogy szegeny mennyire vézna. Lassan már ide jutunk el hogy egy jobb genetikával rendelkező ember koplal. Brutalisan lefogy. Es akkor kesz is az idealis testalkat. Anelkül ,hogy valaha is súlyzohou nyulna. Aki szerint meg ez 3-4 ev az valamit nagyom rosszul csinall... Van olyan ember aki sose edzett. De ha lefogyna ilyen szintre ugyan igy nezne ki...

2021. jan. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 $$$$$ ***** válasza:
73%
Itt nem a labnap maradt ki. Hanem minden...
2021. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazából nem ez a végcélom,csak nyárra akarok egy szárazabb testet a 0ról,és érdeklődtem hogy meglehet e addig,vagy több idő
2021. jan. 3. 23:21
 10/11 $$$$$ ***** válasza:
72%
Haat azert az csak fél év annyi idő alatt azert húzós ha sose edzettél. Talan akkor hozható ha jó genetikád van mert azert van a gyereken egy keves izom. Es hat fel ev az nem sok idő. De egy ev alatt szerintem sima. De az megnyugtatott ,hogy nem ez a végső célod :D . Van a gyereken valamennyi izom. De nem sok de azert fél év szerintem egy átlag embernek keves rá...
2021. jan. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!