Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 30 ropiért 50 kilós cementes...

30 ropiért 50 kilós cementes súlyzó készlet?

Figyelt kérdés

[link]


Mennyi az esélye, hogy szét törik?


2021. jan. 8. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az ugy draga. Ha nem dobalod nem fog szettorni, azért ne gondold, hogy nem bir ki olyan sokat, mert bir az...
2021. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem törik. A műanyag szakad ki, vagy már alapból rosszul van lezárva és kifolyik belőle a cement. A cementes súlyaim fele emiatt használhatatlan, ezért nem is ajánlom senkinek. Inkább fémet.
2021. jan. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 $$$$$ ***** válasza:
Én se ajanlom. Van jo par kilonyi cementes tarcsam is. Egyiket se hasznallom mert szépen lassan folyik belole a cement. Es igy nem eleg ,hogy a sullyabol veszit de allandoan porszívozni kell utana. Pedig sose dobáltam. Én is a fém súlyokat ajanlom a 2-eshez hasonloan.
2021. jan. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Esha szigszalagal be ragasztom ahol ereszt?

Fém súlyzo szetett hol lehet venni? Decathlonbol nem szállítják már ki

2021. jan. 8. 23:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kreatívnak kell lenni ilyen helyzetekben. :D En gyerekkoromban szereztem flakonokat és homokot, a flakonokba homokot toltottem, majd a flakonokat erős szigeteloszalaggal ugy erositettem össze, hogy egy heger alak formálódjon ki a közepén egy lyukkal, hogy rá tudjam húzni a rúdra. 3 darab flakonbol csinaltam egy ilyen hengert, az volt 15 kiló, kettő ilyet rahúztam, már 30 kiló plusz a rud. Csigás gépem a bicikli pótkerék volt.


[link]


Becsavaroztam a falba, majd keresztben kitámasztottam az aljánál egy szöggel, hogy ne hajoljon el az egész a terheléstől. Zsinór volt az autó vontató kötele, fogantyú egy erős fadarab, súly szintén a homokkal töltött flakon. Régi szép idők... :D

2021. jan. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahh ne vegyel cementest ha rendesen akarsz edzeni es hosszutavon gondolkozol.. torik, ereszt minden baja van plusz sokkal nagyobb mint a fem. Engem nagyon idegesit mikor egy 5kgos akkora mint egy 10es. Alig fer a rudra belole eleg. Es ha egykezes akk mozgasba is zavarhat olyan b*zinagy.. ennyiert mar kapsz hasznaltan rendes sulyt
2021. jan. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én 1 hegesztő ismerősömtől szereztem tárcsákat 1-30kgig(összesen kb 110kg súly),volt kis esztergályos munka is benne van. Egy 10-es meg 1 karton soproni áráért.
2021. jan. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!