Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó megoldás így ha hetente...

Jó megoldás így ha hetente cserélem, hogy guggolást vagy felhúzást csinálok? Egy alsótest-felsőtest bontású tervben.

Figyelt kérdés

Tehát 2x van alsótest nap pl hétfőn. Az első hétfői nap egy nehéz guggolás van, nincs felhúzás, következő héten pedig felhúzas van, guggolás nincs.

A következő alsótest napon pedig könnyebb guggolás és felhúzás van 70-80% közti intenzitás, 9x3 vagy 5x5, itt viszont van guggolás és felhúzás is egy napon.

Szóval A hét hétfő nehéz guggolás, csütörtök könnű guggolás-felhúzás, B hét hétfő nehéz felhúzás, csütörtök könnyű guggolás-felhúzás



2021. jan. 10. 19:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kell dolgozni magas es alacsony ismetlesekkel is, és jol kell teljesiteni minden ismetles tartomanyban.
2021. jan. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem a 12 mar magas. Ha meg még intenzivebbet akarok akkor vetkozo sorozat. A 20akat megunom.. az elso 10nek nincs is ertelme kb. Kiprobaltam en mar mindent 13 ev edzes alatt. En mar csak a sulyoknak meg a tukornek hiszek. Persze mindig varialni kell va elakad az ember meg mindenki mas.. de ugyis mindenki azt mondja ami szerinte a jo :D 100fele valasz lesz. Csak ugy josz ra ha kiprobalod neked mi valik be
2021. jan. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A 20-as ismetlesnek is van előnye, én azt tapasztaltam, és ha 2 sorozat 20 ig megy hetente, az nem vesz el az ennél fontosabb ismétléstartományolból se.
2021. jan. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!