Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tinédzserként, otthon kézisúly...

Tinédzserként, otthon kézisúlyzóval, étkezésre minimálisan figyelve, viszont elvileg jó genetikával tudnék fejlődni?

Figyelt kérdés
Az osztályban mindenki cikizik, mert vékony vagyok, ezért változtatni szeretnék. Konditerembe még nem járatok, és az étkezést is csak "zabálással" tudnám megoldani, viszont 0 edzéssel mindenki mondja, hogy milyen izmos vagyok, ezáltal gondolom jó a genetikám. Így mennyire tudnék fejlődni?

2021. jan. 10. 21:33
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Egy ideig
9 szavazat
 1/5 MadSeal ***** válasza:
100%
Na most akkor mindenki cikiz, vagy dícsér, hogy milyen izmos vagy?
2021. jan. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja ezt ense ertem... de igen. edzessel lehet fejlodni...
2021. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát alapból vékony vagyok viszont szálkás, és szerintem nem vagyok izmos (mondjuk ez relatív) de sokan mondják.
2021. jan. 10. 21:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos mértékig biztos fejlődnél. De hogy mennyi az a bizonyos mérték azt senki se fogja tudni megmondani. Mit takar a "tinédzserként", miért nem járhatsz konditerembe?

Attól is függ, milyen kézisúlyzó van, mert ha van egy darab 5kg-s súly akkor azzal nagyjából csak bohóckodni tudsz. Mit jelent az, hogy minimálisan figyelsz az étkezésre és csak zabálással tudod megoldani? Ha nutellás kenyeret zabálsz egész nap, délben meg mákos tésztát eszel, akkor azzal nyilván nem sokat fogsz elérni, max zsírt.

2021. jan. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miert nem figyelsz a kajara? Nekem siman napi 1200bol kijon, es boven olcsobb mintha osszevissza zabalnek, es meg jobban is nezek ki. (70kg)
2021. jan. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!