Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mivel még a szüleimmel élek,...

Mivel még a szüleimmel élek, és nincs saját kerestem minőségi ételekre minden napra, ha mindenből 2-szer annyit ennék, mint amennyit most eszem, jó genetikával, tudnék fejlődni?

Figyelt kérdés
16 vagyok, elég vékony, viszont a genetikám jó, mindenki mondja rám, hogy izmos vagyok. Köszönöm a segítséget előre is!

2021. jan. 12. 15:45
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
9 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem milyen minőségi ételek kellenek . Magyar ételek szinte mindegyik kalóriadús,éltető hatású .
2021. jan. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! Ha mindenből kétszer annyit eszel, akkor az biztos, hogy hízni fogsz :) De ez valószínűleg nem izmosodást jelent, ugyanis egyáltalán nem mindegy, hogy mi az amiből kétszer annyit eszel. Genetika ide oda, ha csupa szemét kaját eszel főleg emelt menyiségben, akkor annak elhízás és betegségek lesznek a vége. Ha nem csak zsírt szeretnél felszedni, akkor fontos a rendszeres edzés, a megfelelő mennyiségű vízfogyasztás és a fehérjét, normális szénhidrátokat és jó zsírokat megfelelő arányban tartalmazó normális étrend.
2021. jan. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A házi koszt nem feltétlen rossz. Kivéve, ha a hét 5 napján paprikás krumplik és krumplis tésztát esztek. Nagyjából meg tudod saccolni a makrókat, aztán az alapján kiszámolni az adagot.
2021. jan. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért, mik vannak otthon?
2021. jan. 14. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos a mítosz tovább el,miszerint szalonnát evett hagymával és mégis izmosodott.Olyan a genetikája,hogy mindentől izmosodik,meg hasonló urban legend állítások tartják magukat.

Aztán mikor konkrétan kérded,akkor jön,hogy Józsi mondta,hogy egyik ismerőse dolgozik vele..,olvastam hogy valaki ismerte ,láttam,hogy azt ette(megj:nyilván vele is hált),stb..


Zsírból nem lesz fehérje.

Szénhidrátból nem lesz fehérje

És feherje nélkül nem lesz izom és pont.

Viszont ezekből lehet egy szép nagy dagadt test,amire Mariskanéni azt mondja:Dejó erőben vagy pirospozsgás kisfiam!!


2x szer annyi feleslegesen bevitt kajából nem lesz meg az egyszer 1 egész normális étrended.

Mint ahogy 2 szer annyi korhadt tetőlécből se lesz 1 egész rendes tetőszerkezeted.

Remélem érthető!

2021. jan. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!