Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi van az angolokkal, mi ez a...

Mi van az angolokkal, mi ez a megszállott szteroid használat náluk?

Figyelt kérdés
Tinédzsertől negyvenesik mindenki rá van cuppanva a szteroidokra.
2021. jan. 16. 21:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
26%
8 as vagyok, nem nekem kell bemutatni a dolgokat, én egy ex versenyző vagyok, nemzetközi szinten elég kiemelkedő eredménnyel, de legyen elég ennyi.
2021. jan. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
69%
Ja akkor ezt tapasztaltad magadon? Mondjuk biztos emberfuggo is. Ense piti versenyzokre gondolok..
2021. jan. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
De ez miből fakad? Kisebbségi komplexus? Testkép-zavar? Elképzelni nem tudom mi képes rávenni egy embert hormonok injekciózására. Úristen. Ennyire felszínes társadalomban élünk. Rakom a farkam az egészbe akkor.
2021. jan. 17. 10:47
 14/30 anonim ***** válasza:
57%
MINDEN TESZTOSZTERON mellékhatása kúra után a csökkent libidó, hiába a HCG meg a ZITA, aki mást mond hazudik, vagy csak b vitamint kapott tesztó helyett. Gondolom azt nem kell külön kiemelnem hogy ezek mind szuris cuccok. A versenyhez elengedhetetlen sajnos, de hogy egy hobbista gyurmapista minek koxol, magam se értem. Én azóta se toltam semmit, amióta nem állok színpadra, nem is akarok, inkább du gom a nőket, szerencsére akad bőven
2021. jan. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
57%
5: Nem sport gimi. Nem kell azért arra gondolni, hogy ki volt pattintva egy csomó ember, 3-ból 1 volt aki rendesen tolja azóta is és kegyetlen nagy lett. A másik kettő meg az ilyen tipikus 1-2 kúra mellbicepsz mellé nyár előtt, meg menjen a 100kg fekve aztán abba is hagyták és drasztikusan visszaesett a kinézet meg a teljesítmény.
2021. jan. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Anglia más szint, ott a 40-esek és 50-esek is szúrják magukat kétségbeesetten, hogy testben és kinézetben fiatalok maradhassanak.


Hihetetlen ez a szopós szociális média milyen hülye külső-bu.zi hullámot indított be. Ha nem vagy izmos nem vagy ember?

2021. jan. 17. 11:12
 17/30 anonim ***** válasza:
67%
Undorító népsport lett sajnos...
2021. jan. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
71%
En megertem oket. Enis tolok evi 1-2 kúrát. Semmi gondon nincs belole soha. Mar untam h megallt a fejlodes evek ota. Nem volt eleg. Meg k*rvajo erzes. Imadom a megnagyobb sulyt. Nincs korlat at lehet lepni a hatarokat. Nem faradsz el, megallithatatlan vagy. 5x12 ora melo mellett is edzhetsz napi 2 orat. Semmivel se jobb a sok narkos meg pias.. mar az emberek fele drogzik vagy iszik. Nekik csak hatranyuk van belole. Nekem csak elony.
2021. jan. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

18: azért ilyet ne hazudj, hogy csak előnyöd van... Értem, hogy nem viszed túlzásba, okosan cuccolsz, jobb mint a drog/alkoholfüggőség, de azért nyilván vannak mellékhatásai, negatívumai, még akkor is ha esetleg jelenleg nem annyira érzékeled.

Én azt még megértem egyébként amikor elérted kb a naturál limitet és megdobod egy kis tesztoval pl, mert kell a sikerélmény, nagyobb akarsz lenni. Ebből túl nagy baj nem is lesz talán.

Azt viszont nem értem meg amikor első 1-2hónap edzés után már tolja az ember, mert nem lett belőle schwarzi a heti 4 mellbicepsztől, főleg ha 15 éves. A másik amit nem értek amikor hobbiból edz, de 6 fajta utcasarkon szerzett félig ismeretlen cuccot tol magába 4x-es dózissal, mert big ramy akar lenni és leszarja a következményeket, esetleg orvoshoz se megy.

2021. jan. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

19


Igen ez már betegség. Valamilyen komplexus húzódik mögötte. Esetleg testképzavar.

2021. jan. 17. 13:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!