Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi van az angolokkal, mi ez a...

Mi van az angolokkal, mi ez a megszállott szteroid használat náluk?

Figyelt kérdés
Tinédzsertől negyvenesik mindenki rá van cuppanva a szteroidokra.
2021. jan. 16. 21:45
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Ja persze ha nincs kimaxolva naturalba akkor hulyeseg. Foleg az elejen. Nemsok marad abbol ha marad egyaltalan. Nem is ertenek hozza.. ugy tenyleg veszelyes. Nekem még tenyleg nem volt semmi gond persze lehet h lesz... de eddig még a visszallitasok se kottyantak meg. Bar ez elegge ember fuggo. Van aki depresszios lesz faj ez meg az es nem erdeklik a csajok se egy darabig. En ugyanugy edzettem tovabb mindig, szex is maradt kb mindennapos. Persze ha kiurul nehezebb elindulni edzeni eleinte.. lemegy par kg meg gyengulok kicsit. De marad is belole boven ha osszeszeded magad, ezt at kell lepni es ugyanugy lemenni edzeni es enni tovabb rendesen.. akkoris ha faradt vagy es nincs etvagyad.
2021. jan. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor xar volt a köz barátom.. egy jóféle valamire való winstrol pl azonnal hazavágja a lobidód, ha nem így van akkor átbaxtak, egy jóféle tesztótól éjjel nappal áll a cerka, ameddig tolod, utána vannak a bajok, hiába hcg stb. Ha nincs gondod akkor gyenge a cucc, mást kaptál, tehát átbaxtak szintén. Mi versenyzők mindig a jobb eresztést kaptuk, de abból is volt gagyi, hobbi gyurkapista meg csak a hígítót fost kapja, épp azért ne D ög öljön bele. És ezt nem csak kitaláltam, így van. Tudom hol, hogy készül a koximaxi, sokan azt hiszitek külföldi cucc mert az van ráírva, közben meg egy panel pincében vannak kotyvasztva, nem látom nem hiszem el én sem😁
2021. jan. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

22# ezaz hogy sokan csak szúrják, de azt sem tudjak milyen mellekhatasai vannak, csak a pozitivakat olvassak el. Orul neki hogy megnott aztan amikor olyan a mellekhatas amirol nem tud akkor meg vakarja a fejet, holott meg lehetett volna elozni, hogy ne legyen akkora mellekhatas.


Egyebkent azt is jol irod, hogy kb az osszes kulfoldi lenyegeben egy pinceben lett keverve, csak lett szerezve hozza cimke meg doboz, hogy hat az bizony eredeti gyogyszertari cucc :D Senki nem fog elmenni gorogbe vagy thaifoldre, hogy hozzon haza nagy mennyisegben,nem fogjak kockaztatni a szabadsagukat, inkabb kenyelmesen rendelnek alapanyagot amit majd ok osszekevernek aztan elpasszoljak. Mellesleg, nem hinnem hogy elmesz gorogbe, es ott a patikaban kiadjak a ket szep szemedert. Szoval ne legyenek illuzioitok emberkek :))


A masik igazsag a diler aki elossza, shamomra eleg szomoru tema ez, hogy majd o eldonti hogy kinek ad rendest meg kinek higitottat. Engem ez a veszely nem fenyeget, mert en bevizsgaltatom amint megkapom, szoval egy tut se szurok be annelkul hogy ne tudnam mi van benne es mennyi. Mert most gondolj bele, vannak mellekhatasok, az eppeszu ember szeretne minimalisra vagy eltuntetni ezert jon az utokura (vagy kura kozben is valami pl aromataz gatlo vagy a gyno ellen) na de most ha te nem azt kapod mint amivel szamolsz akkor az utokurad se lesz jo, mert nem mindegy mit hasznalsz egy oxara vagy egy danabolra (ez csak egy pelda) es akkor a mennyiseg tegyuk fel hogy egy cucc 100mgjehez kell 20mg gyogyszer naponta, de ha a cuccban csak 50 van akkor felesleges a gyogyszer 20mgje. (Persze lehet hogy van olyan akinel kell) de nagyreszt akkor feleslegesen terheli a szervezetet. Nem beszelve arrol hogy a higitott is annyiba kerul mint a rendes mert hat "teso hat o is ezt hasznalja kerdezd meg ugyanannyit fizet erte" es igy a nagy lehuzas.


Amugy meg a ne dog ol jon bele filozofia nem rossz, de van a termeszetes szelekcio es aki hulye az miert ne menyjen el? Ha nem ebbe, akkor majd mast fog tul tolni. Mellesleg szerintem az ilyen sporolasos dolgok is lehetnek veszelyesek, mert ha megvan szokva hogy het 1000mg tesztot tol amiben van 500mg aztan cserel dilert es az meg normal adagban adja akkor mi van? Megvan szokva hogy az 1000mg nem hoz annyit akkor tol 1500at hatha az majd fog hozni es kozben az 500helyett 1500at fog betolni, amihez vegkepp nincs hozzaszokva a szervezet, na ebbol is adodhatnak sulyos problemak. Szoval en azert a dilerek helyeben esszel csinalnam ezeket az ennek higitottat adok annak meg rendeset sztorit.

2021. jan. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Dehogy volt szar :D Tudom mit kapok. A legtobb baratom/edzotarsam versenyzo. Tobb profi is van koztuk. Ugyanazt hasznaljak es eleg komoly versenyeket nyertek mar :) noname embertol nemveszek.. a vilagon mindenki ismeri amugy kb de nem irok nevet 😀
2021. jan. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze :D tudjuk, a haverod haverjának a haverja már látta hogy a haverja hogy tolja a koxot xd
2021. jan. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen patika cuccot tolsz báttya, villants már egy formát, szeretnék irigykedni, komolyan
2021. jan. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Mar meguntam offolom. Nekem aztan mind1 ki mit hisz.. eleg dedo :D mentem is a terembe jo fekvotamaszt
2021. jan. 19. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Te beszélsz a dedóról😂
2021. jan. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
en ugy vettem eszre a koxolas nagyvarosokban divat inkabb, ahol muszaj minel jobban kitunni a tomegbol. 5 evig jartam kulonbozo termekbe 40.000-res kisvarosban, majd Gyorben egy ideig, a gyori terem fele tolt valamit, mig a kisvarosiban az 5% rendszeresen +5% meg csak idiota hulyegyerek aki bekapott 2 dianabolt mert azt mondtak neki es ugy nez ki a hata mint a Mara felszinena millio kiutestol meg pattanastol...
2021. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Mars felszine*
2021. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!