Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mondanátok nekem olyan alhas...

Mondanátok nekem olyan alhas edzéseket, amik beválnak?

Figyelt kérdés

A legtöbb ilyen gyakorlat inkább az oldalsó hasizmaimat edzi, de nekem olyan kéne, ami tényleg alhasra megy

Előre is köszönöm!


17L



2021. jan. 18. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A lábemelés többféle gyakorlata a legjobb. A töbni, ilyen haskerék meg ilyenek csak humbuk. De bordásfalon is lehet lábemeléseket tolni, az még jobb.
2021. jan. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
13%
Szóval az nem poén volt, te tényleg izoláltan akarod edzeni a hasad különböző pontjait? XDDD
2021. jan. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Szia! Véleményem szerint, bár nincs helyi zsírégetés, a hasad izmait attól függetlenül ugyan úgy meg tudod dolgozni, kidolgozottabb, feszes lesz, jó pár gyakorlat van ami erre megfelel, pl.: (angol néven írom őket) scissors, knee raises, Sited crunches, Pendulum, és sok más hasonló gyakorlat, függeszkedésből lábemelés karhoz, nekem nagyon sokat segített az alsó has megedzésében. A plank is egy jó alternatíva, próbálj összerakni a gyakorlatokból egy olyan gyakorlat sort,ahol 50mp gyakorlat 10mp pihenő, végigmész a gyakorlatokon és csinálsz belőle 4-5kört. 14-30nap után szinte biztos hogy látszódni fog az eredménye. Csak kitartás :)
2021. jan. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!