Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány gramm szénhidrátot...

Hány gramm szénhidrátot viszel be és mennyi kalóriával, illetve hány gramm fehérje mellé?

Figyelt kérdés
Szálkásító és tömegnövelő fázisra is értem.

2021. jan. 18. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Nem tömegelek és nem is szálkásítok. Tartom magam azon a testzsírszázalékon,ami nekem tetszik. Eddig 3600 kcal volt egy nap, most levittem 3390re, kicsit lentebb akarom vinni a testzsírt és azt tartani. Fehérje az nálam kb 2gramm/ttkg,néha több is. A szénhidrát-zsír aránya meg mikor milyen. A napi össz kalóriát nézem.
2021. jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%
3200 kalórián vagyok, ezzel nem zsirosodok, és lassan, de biztosan jön az izom. Szénhidrát nekem is változó, attól függ, mit kívánok aznap. Pl, ma kivantam a sajtot, megettem 200 grammot, igy ma alacsonyabb volt a szénhidrátbevitel.
2021. jan. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!