Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Február elsején kinyithatnak...

Február elsején kinyithatnak a konditermek szerintetek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 20. 17:41
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
57%
"Nagy józanság, hogy potenciális vírusforrás/lehetséges gyilkos vagy/maradsz. Pont te vagy a bioterrorista." Elég sok mindent eltűrök a vírushívőktől. De gyilkos a k. anyád!
2021. jan. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
58%
Akik azt mondják, hogy csak egy oltás, aztán mehetünk. Akkor szerintetek mi van azokkal, akik nem kaphatják meg, vagy csak nem fogják megkapni (pl. 18 éven aluliak)? Őket már örökre zárjuk be a házukba és dobjuk el a kulcsot. NE HAGYJUK TOVÁBB FOKOZÓDNI A DIKTATÚRÁT!
2021. jan. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

32: elég ember megkapja az oltást -> nyájimmunitás -> mehet az is aki nem kapott oltást

Nyilván ez nagyon szar addig amíg nem kap elég ember oltást és a jelenlegi helyzet alapján ez sajnos túl sok ideig fog tartani, de azért örökre senki se lesz bezárva. Mindenkinek borzasztó ez a helyzet, én se örülök neki, mert rengeteg pénztől esik el a család és ha megnyitások után is csak oltással lehet ide-oda menni akkor is rengeteg pénztől esünk el, plusz valószínűleg utolsók között leszek akit beoltanak, mert nem vagyok veszélyeztetett. De mi az alternatíva, mi a megoldás? Kinyitunk mindent, mindenki mehet amerre akar, meg maszk se kell mert kényelmetlen egész nap? Aztán aki a rövidebbet húzza és tönkremegy a tüdője, esetleg bele is hal az így járt? Most lehet jönni, hogy nem olyan veszélyes a vírus mint ahogy leírják, de éppen elég az, ha a 100 ismerősömből 5-nek maradandó tüdőkárosodása lesz, meg 2-3 meghal akár a vírustól akár attól, hogy a kórház tele van és nem fogadja egyéb bajok miatt. Főleg hogy az a 2-3 bárki lehet.

Lehetett volna enyhébb bezártság is egyébként, ha az emberek nem szartak volna az ajánlott óvintézkedésekre, de még a kötelező maszkhordás előtt pl ott lihegett minden második ember fél méterről a nyakamba a bolt pénztáránál (ami alapból is gusztustalan, járvány nélkül).

2021. jan. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
35%
Sok konteós hülyegyerek nem tudja felfogni hogy miért kell az oltás. Az alapműveltségük is hiányzik. Az ilyen majmoknak kötelezővé kéne tenni. Konditermeket meg az ilyen buta majmoknak remélem kis sem nyitják.
2021. jan. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Nyomjátok az oltás testvéreim, én nem kaphatom meg, szóval hajrá
2021. jan. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
Talan vege lesz ennek a szenvedesnek ha beoltjak az oregeket. Bar akkor meg mast talalnak ki. Ki van ez talalva. En be se zartam volna oket. Retkes bkvn meg boltokba mindenki egymas szajaba. Hagyjuk mar.. kam sz@r. Csak az hal meg aki am is meghalna. Meg mind1 mibe halsz meg ugyis rafogjak h korona. Azt sehol semmi.
2021. jan. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Na 36os neked sem lehet sok eszed.
2021. jan. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:

33! Az én asztmámnak nem nagyon tett jót az a szaros maszk. S nem is veszem fel ahol ki tudom kerülni.


A koronavirus egyre jó, hogy totális kontrollt gyakoroljanak az emberek felett. Puszta zsarolás a vakcina is: nem kötelező, de nélküle nem mehetsz ide, nem teheted a lábad be oda... nem utazhatsz stb... felvetések voltak már!


Vírus létezik, de amit ezek csinálnak, az nem az emberek védelméről szól. Nem is egy pusztító halálos vírusról, amit lábon kihordasz...


Osztom a nézetet a 36-ossal. Aki szerint hülyeséget beszélünk, majd meglátja, hogy nekünk lesz igazunk.


Érdekes... Sima influenza járványnál nem volt ekkora felhajtás, pedig abba is haltak bele. Most már betegség nem is létezik már. Fizetjük a tb-t a semmire, mert ellátni alig akarnak. Mondjuk korona előttre is igaz ez.

2021. jan. 24. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Miért hasonlítjátok az influenzához?

Ez sokkal halálosabb betegség.

2021. jan. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!