Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány éves kortól lehetséges a...

Hány éves kortól lehetséges a tesztoszteron szint növelő szedése? Többi lent!

Figyelt kérdés

Testépítéssel kapcsolatban hallottam, hogy tesztoszteron szint nevelő segítségével sokkal jelentősebb eredményeket lehet elérni. Ki szeretném próbálni, hogy mennyire hatásos és egészséges, csak információt nem találtam arról hogy esetleg bizonyos életkorhoz kötött lenne. Én most 20 éves vagyok, aktívan sportolok és edzőterembe járok, onnan kaptam az ötletet is. Ha valaki tud erről valamit vagy van bármi tapasztalat/ tanácsa, az írja meg nekem. Köszönöm!

20/F



2021. jan. 25. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kiskereskedelmi forgalomban lévő "legális" teszto fokozók neked életkorodból fakadóan semmit nem fognak jelenteni, ha csak nincs valami krónikus betegség a háttérben ami aláássa a természetes teszto termelésed. Ezek a szerek kvázi maximumra rakják a szervezet termelékenységét, ami viszont amúgy is ott pörög 20 évesen még bőven. A "kox" (már az ilyen irányú) természetesen bőven túltolja, de az nem a termelésre hat, hanem készen viszed be azt, amit termel a szervezeted csak sokkal nagyobb dózisban.
2021. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egyest meg kiegeszitenem annyival, hogy 30 eves kor felett ajanlott. Ahogy irta neked 20 evesen termesztesen modon fokozni a tesztoszteron termelest teljesen felesleges
2021. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Még nekem se kell pedig lassan 40 leszek
2021. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

En 23 vagyok es kovezzetek meg nekem kellett, alacsony volt a termelesem igy be kellett "bikazni" de nem tribulusszal meg ilyen szarsagokkal :D

Volt egy haverom szinten 20korul, neki is alacsony volt a termeles (nem hasra csapva mondom, en sportorvossal vervetellel ellenorizve lett) es neki hasznalt a cink szelen is, de ez szerintem nem minden fiatalra igaz, hogy tombol a hormon meg magas a teszto. Pl egy kocka sracnak mitol lenne magas a termelese, mikor nem csinal semmit egesz nap csak ul a gep elott?


Kerdezo, szerintem meress egy szintet, hogy kell e egyaltalan, aztán utanna érdeklődj.

2021. jan. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!