Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásitáskor ti az edzés...

Szálkásitáskor ti az edzés mellett milyen mozgásformát végeztek?

Figyelt kérdés

Mi a legjobb?

Fussak?Gyalogoljak? HIIT?Biciklizés(ha igen gyorsan vagy lassan)?

Ti mit gondoltok? Szálkásitós témában új vagyok :)


Ja és az étrend az rendben van! Csak nem tudom kiválasztani mit mozogjak pluszban, azt még megjegyzem, hogy a virus óta nagyon laza munkát végzek, eddig 12órát talpaltam, rohangált mint a bolond(szakács vagyok) most laza a meló és az is csak 8órában,szóval nem vagyok hozzászokva ehhez a "tunyasághoz" észre is vettem a szervezetemen hogy elkényelmesedett.


Előre is köszönök minden hasznos választ és tanácsot!


2021. jan. 29. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Amihez kedved van. Ha én azt mondom,hogy menj el bicajozni,de nincs hozzá kedved,akkor felesleges. Az lesz hatásos,amit szeretsz is.


Én amúgy tekerni szoktam (mondjuk mindig tekerek pluszba) és gyalogolni gyors tempóban.

2021. jan. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem igazából mindegy, én bármit mozgok szivesen, csak nem vagyok tisztában azzal, hogy melyik előnyösebb esetleg ilyen-olyan szempontból. :)

Biciklizés az mindennapjaim része, de szivesen tekerek napi fél órát gyors tempóban pluszban, ha az elég a jó étrend mellé :)

2021. jan. 29. 18:20
 3/7 anonim ***** válasza:
12%

Erőelemést végzek mellette


Kálmán

44 éves

184 cm

156 kg

Kar 56-57 cm


Naturál atléta

2021. jan. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én főleg bringázni szoktam, nincs ilyen, hogy gyorsan vagy lassan... gyorsan ÉS lassan is. :) Ez csak egy mozgásforma, lehet vele csinálni steady state kardiót, intervallokat, regeneráló edzést stb. A kerékpár azért előnyös, mert ízületkímélőbb, futás során a landolásnál elég nagy erők keletkezhetnek, ha valakinek nem ahhoz van "optimalizálva" a testkompozíciója, ráadásul ott a technika is számít. Emellett bringán sokkal könnyebb megcélozni is, hogy milyen pulzustartományban akarsz dolgozni, és nem igényel túl sok készséget. Lehet javítani a technikán, persze, de olyan szempontból nem fontos, mint ahogy a futásnál, inkább annak számít aki mondjuk versenyezni is akar.
2021. jan. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na például az egyik térdem elég kényes, lehet a futás betenne, főleg hogy nem akarok futócipőt venni se :)

Köszi, bringázás lesz ebből :)

2021. jan. 29. 19:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Bringa, lepcso, futas
2021. jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ugrókötelezek
2021. jan. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!