Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány év alatt lehet ez reális...

Hány év alatt lehet ez reális cél?

Figyelt kérdés
24F, 185 cm, 106 kg vagyok. A nagyon tavoli celom es itt a kerdes erre a "tavolsagra" vonatkozik az lenne, hogy a napi 8 oras ulomunka mellett amit vegzek, megfelelo es rendszeresen egyeztetett dieta es edzesterv mellett 10% koruli testzsirszazalekot erjek el. Nyilvan nem az a celom, hogy ezt mindenaron a leheto leggyorsabban elerjem, turelmes vagyok magammal (125 kg-rol indultam), csak kivancsi vagyok, hogy megis mennyi ido lehet reális egy ilyen cel eleresehez?
2021. febr. 2. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Az még kb 20 kg. Adtol fugg mennyi izom van rajtad vagy lesz addigra. De kb fel ev ha betartasz mindent mindig.
2021. febr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Jóval több, mint 20 kiló és jóval több, mint fél év.
2021. febr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
20 kgot le lehet dobni fel ev alatt. Nekem 2 honap volt 10 kg. Ha meg eleg izom van rajta lehet szalkas 85kgosan is.. en 170/70 vagyok es 10% korul van a testzsirom.
2021. febr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább egy jó 30-35kg-t mondanék. 10% azért elég alacsony és 86kg-nál elég izmosnak kellene ahhoz lenni. Több mint 1 évnyi kalória deficit után meg nem hinném, hogy lesz rajta annyi izom, tekintve hogy 125kg-ról indult, tehát biztos nem sokat edzett előtte.

Reális célnak én inkább 1 évet mondanék kb.

2021. febr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint nem nagyon tudjátok, hogy mi az a 10% testzsír, az már egy kegyetlen nehéz feladat azt elérni. Tudom itt mindenkinek 10% alatt van, mert hát az orvos megmérte és még naturál is, de senkinek ne legyenek tévhitjei. 12% alá egyszerű diétával már nem igen lehet menni, az alá már kellenek a kiegészítők rendesen. Kérdező, csapasd! Ha kellően elszánt vagy, sikerülni fog. Mennyi idő? Nyugodj bele, hogy több lesz az fél évnél, szerintem még 1 évnél is, mivel a genetika is beleszólhat, de nyárra már jól fogsz kinézni, de én nagyon ajánlanám, hogy pakolj izmot is rendesen, hogy a bőröd ne lógjon túlságosan :))
2021. febr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
185 centihez hogy lenne szálkás 85 kilósan? :D Max ha 40 éve edz, de még akkor se koxi nélkül. Minek válaszolsz ha hülye vagy hozzá.
2021. febr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Hogyne tudnam mi a 10%. Versenyre sokkal lejebb vittem cucc nelkul. Am miert ne lehetne szalkas 85kgosan valaki? 😀 azert mert neked nemmegy? Probaltal versenydietat tartani mondjuk 4 honapig? Ugy h minden nap pont ugyanazt eszed grammra? Heti 5x1.5ora sulyzos edzes meg 5*30p kardio melett. Ha nem probaltad akkor nem tudhatod..
2021. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egy atlag ember 185/85-nel nyilvan nem lesz szalkas, de ettol meg nem hiszem, hogy 40 ev kene hozza 😄
2021. febr. 3. 15:29
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá. Fél év alatt túlsúlyról 10%ra, ahogy itt a szakértők mondják. Lógó bőr nélkül.
2021. febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7es, itt nem általánosságban vagy rólad beszélünk, hanem a kérdezőről. Olvasd át többször amit írtam, ha nehézségeid vannak szövegértelmezéssel.
2021. febr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!