Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A fenék csak nehéz súlyokkal...

A fenék csak nehéz súlyokkal tud nőni?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy ha edzünk rá akkor nem fog nőni csak ha nehéz súlyokat használunk. Ez igaz? Vagy elég a rendszeres gyakorlat pl Pamela Reif vagy Chloe Ting gyakorlatai?

2021. febr. 6. 00:04
 1/3 anonim válasza:
42%
Nem. Leginkább a mekis kajától tud nőni. Nekem elhiheted, akkora a valagam, mint a betonkeverő. A tornától jobbára fogyni szokás.
2021. febr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Mindenképp fog nőni a feneked ha elkezdesz rá edzeni, a különbség az az hogy saját testsúllyal nagyon hamar be fog lassulni a növekedés sebessége, és nem lesz olyan nagy a feneked mint azoknak akik nehéz súlyokat használnak. Ha az a cél hogy minél nagyobb izmosabb legyen a popsid akkor ahhoz mindenképp edzőterembe kéne járnod, mert ott tudod fokozatosan növelni a terhelést. Tudom hogy most pont nem lehet edzőterembe járni, de most csak ezért ne veszítsd el a motivációd, addig csináld saját testsúllyal, kezdőként ezzel is fogsz fejlődni, viszont amikor kinyitnak az edzőtermek én a helyedben inkább azt választanám. Sok sikert!
2021. febr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ!
2021. febr. 6. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!