Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit válaszoljak arra hogyha...

Mit válaszoljak arra hogyha azt mondják nekem hogy vékony vagyok, kondis izmokkal talicskázni 8 órát úgyse bírnál?

Figyelt kérdés

Vagy pl menjél aszfaltozni 12 órát a nyári napon, meglátjuk mire mész vele.


Amúgy az hogy vékony vagyok nem egészen igaz, két éve edzek már 180 cm-hez 82 kilót sikerült összehoznom szálkásan.


De ha ezeket mondják nekem nem tudok mit mondani, hiszen igazuk van. Nyáron mindig hívnak a nagyszülők fát vágni, de mindig mikor papám besegít, úgy hasogatja baltával hogy nézem hogy 80 éves létére nem nézném ki belőle.


2021. febr. 6. 11:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kérdező! Ez egy érdekes téma! Nyilván nem kell elvárni egy gyúróstól, hogy pöpec módon bírja a hosszú fizikai munkát. Viszont ha nem segít be, (bevallom velem előfordult) az gáz. Legközelebb ha tudok azért besegítek az ilyesmi munkába de ettől még nem kell elvárni, hogy egy gyúrós jól tudjun fátvágni, vagy cementet pakolni. Viszont ettől még igaz, hogy a mai gyúrós általában nem keménylegény, gyúrt magára valamennyi izmot a szaunás, masszázsos teremben mobilt nyomkodva de másra nem jó. Nem árt ha valaki gyúrás mellé be tud segíteni az ilyesmibe de nem prof szinten. Szóval valamennyire nekik is igazuk van. Természetesen nem kell minden gyúrósnak keménylegénynek lennie, de már azon se lepődöm meg, hogyha egy fizikes az insta fotója lövése előtt többet foglalkozott a hajával, mint a durrantással, mielőtt kitette egy adag photoshop. Na de az első kommentelő is gáz. A gyúróst a munkás nézi le, ő meg a munkást, egykutya. Kérdező, mond nekik, hogy ez nem a te dolgod.


Béci 48F Taylor sorok szakértője.

2021. febr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ezek nem bírják megérteni,hogy az "erős" relatív fogalom.

A példadnál álljunk csak meg egy kicsit.

Aki egesz nap kukoricászsakokat hord,nem bírná egy kőfejtő tempojat a banyában.Vagy például nem tudná felvenni a versenyt egy kapalós napszamossal.

Egyszer nagybátyámékkal,szüleimmel kimentünk nagyanyamnak segíteni kukoricat kapalni.

Én voltam 18,nagybátyám 40 éves,megtermett kőmuves.

Nagyanyám akkor kb 65-70 között lehetett.

Míg nekem és a nagybatyámnak minden bajunk volt,fajt a derekunk,izzadtunk ,mint a barom,nagyanyám Jó messze előttünk volt,vígan kapalgatott,neha hatrnézve,hogy hol a f..ba vagyunk,és mit pötchölünk mar annyit,mi meg csak a hátát láttuk.

Estere mindenki olyan volt mint egy kupac f.s,miközben a konyhában sürgött és keszítette a vacsorát,közben előkeszítette a szobakat is,ágyat vetett.

2021. febr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!