Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit válaszoljak arra hogyha...

Mit válaszoljak arra hogyha azt mondják nekem hogy vékony vagyok, kondis izmokkal talicskázni 8 órát úgyse bírnál?

Figyelt kérdés

Vagy pl menjél aszfaltozni 12 órát a nyári napon, meglátjuk mire mész vele.


Amúgy az hogy vékony vagyok nem egészen igaz, két éve edzek már 180 cm-hez 82 kilót sikerült összehoznom szálkásan.


De ha ezeket mondják nekem nem tudok mit mondani, hiszen igazuk van. Nyáron mindig hívnak a nagyszülők fát vágni, de mindig mikor papám besegít, úgy hasogatja baltával hogy nézem hogy 80 éves létére nem nézném ki belőle.


2021. febr. 6. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Nem kell a sok proletárral foglalkozni.

Emelgessék a kukoricás zsákot, aszfaltozzanak 12 órát, vagy talciskázzanak. Nem mindenki erre született. Van akinek többre van igénye.


Sajnos alacsony agyi kapacitésuk végett nem tudják értelmezni, hogy testépítés = esztétikus kinézet, minnél nagyobb tömeg szálkásan. Edzést tekintve pedig mindig csak az adott izom dolgozik.


Amúgy ezeket le tudod hamar oltani. Mondd meg nekik menjenek le egy erőemelő edzésre emberkedni. Általában hallgatás, és talicska tovább tolás a vége

2021. febr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket hamar rövidre lehet zárni. "Lehet, hogy nem bírnám, de az is lehet, hogy bírnám. Nem fog kiderülni, mert nem szándékozom 8 órát talicskázni, sőt, ami azt illeti, 1 órát sem."
2021. febr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyennek lényegtelen mit mondasz, mert annyira buta szegény, hogy úgyse fogja fel. Gyűlölködés, másik lenézése bármilyen okból, csak hogy fél percig felsőbb rendűnek érezze magát. Ezeknek az embereknek az egész élete az, hogy tolják a talicskát, hazamennek, aztán üvöltenek fél órát az asszonnyal miközben megisznak 3-4 sört. (mielőtt valaki félreértené, nem a szakmunkásoknak ez az élete, hanem azoknak akik az ilyen lekezelő dumákat nyomják ok nélkül)

Ő meg nem tudna annyival fekvenyomni, guggolni, felhúzni mint te. Ő a "munkás izmával" menjen maratont futni, meglátjuk mire megy vele. Menjen programozni, menjen repülőt vezetni, sakkozni, kalapácsot vetni, mma-zni stb. Mindenki abban jó amit sokáig csinál, amit gyakorol...

2021. febr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 $$$$$ ***** válasza:
100%
Ugyan. El ne hidd hogy a melsosok annyira tulzasaba viszik. Én minden nyarat vegig dolgozok fizikai munkában mar vagy 5-6 eve (épitkezésen vízszerelők mellett). (De amugy egyetemista vagyok.) Nem viszik ők annyira tulzásba a munkát.Kenyelmesen dolgoznak. Nem mondom hogy nem fáraszto de nem is halálos. Az aszfaltozással max annyi baj lenne hogy ott tenyleg egesz nap a nalon vagy ,de en is van hkgy ott vagyok. Mivel feherbörü vagyok olyankor felveszek egy kalapot meg hosszu újut hogy ne egjek le. Nyilvan nagyon melegem van de inkabb az mint az égés. De amugy az út építők se dolgozzák halalra magukat. De a napot tényleg nehez lenne megszokni. Nekem egyszer mondtak hogy nem birnám. Aztan megmutattam hogy igen is bírom. Pl.én egyedul hozom le a masodikrol a 100 kg-s öntött vas radiatort masok 2 en se bírjak,ugyan ugy vések ások. Nem olyan veszelyes. Én jobban elfaradok egy 2-2,5 oras kemémy edzésben mint egy egesz napos fizikai munkában. De egyebkent ha ilyeneket mondanak neked mond azt nekik hogy csinaljanak vegig veled egy edzést. Nem kell a te sulyaiddal. Hanem azokkal amikkel birjak(nyilvan azert olyan sulyal ami nem könnyü nekik). Hidd el nem nagyon fogjak birni. Nekem mondtak már egy páran hogy nem nagy szám az edzes meg nem faraszto. De aztan amikor elhivtam egy mell-tricepsz napra (3-3 gyakorlattal,gyakorlatonkent 5 szeriaval es 5-12 ismetlesekkel ) nem igazan birták....
2021. febr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
"Igazad van" és ott hagyom. Nincs időm a felesleges vitákra. A másik meg eldöntötte ezt magában és nem fogom tudni meggyőzni, ha fejre is állnék akkor sem.
2021. febr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Ne foglalkozzál velük. Ezek direkt ilyen beszólogatások, értelmes ember erre nem reagál.


Ez persze nem azt jelenti, hogy nem lehet igazuk, de ez kit érdekel. Ha neked nincs arra szükséged, hogy napi 24 órát talicskázzál, akkor miért kéne képesned lenni rá?

2021. febr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

“ Emelgessék a kukoricás zsákot, aszfaltozzanak 12 órát, vagy talciskázzanak. Nem mindenki erre született. Van akinek többre van igénye.”


Ebben ott a szépséghiba, hogy apám kőművesként megkeres 800 ezret, én meg diplomával kapok 200-at

2021. febr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez hulyeseg. Marmint nem azon mulik h birja e valaki h gyur vagy nem.. am meg ha nekem mondanak ilyet megmondom h lehet de nem is erdekel a talicskazas. Minek csinalnam ha tobbet keresek kevesebb meloval.. Plusz lejohet megmutatni h o mit tud a terembe 😅

Edzettem ilyen nagyszalyu komuvessel am egyszer. Fekvenykmasba mar 70kgnal szenvedett en meg 120ba nyomtam a 6okat. Na mondom mivan aztmondtad eros vagy xD megse hozza annyira a talicska? 3 sorozat utan ki is szallt 😀🤷‍♂️

2021. febr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%

mondjuk ezt-akkor menjél és talicskázzál sza rért húgyért bumburnyák!


soha ne magyarázkodj.

visszatámadsz ha eszedbe jut vmi ötletes,vagy hallgatsz az orrod alatt mosolyogva,vagy csak szembe neveted.

2021. febr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha igazuk van, akkor mégis mit mondanál? :D Mondd, hogy "Ja, tényleg nem, de nem is szoktam 12 órát aszfaltozni szerencsére" és kész. Nem kell ezen sokat témázni szerintem. :D
2021. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!