Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha Arthro Guardot és kollagént...

Ha Arthro Guardot és kollagént szedek gyenge porc miatt, attól még futhatok és terhelhetem a lábam, vagy pihentetnem kell?

Figyelt kérdés

2021. febr. 8. 23:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkább az úszást szokták ajánlani, mert az nem terheli az ízületet de mégis nagyon jól megmozgatja, ami arra serkenti, hogy termeljen több ízületi folyadékot.
2021. febr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én viszont futni szeretnék inkább.
2021. febr. 9. 12:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Lassan és óvatosan kezdj lassú kevés távot, aztán majd érzed, hogy mi a jó meg mi nem.
2021. febr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tudjuk pontosan az állapotod nehéz bármit is mondani. Ha futni szeretnél mindenképp, akkor egy erre alkalmas lábbeli, és puha talajon való futás. Ahogyan előttem is írták óvatosan kis távokat, aztán ahogy érzed.
2021. febr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A korábbihoz képest kis távon is futok, illetve futócipőben, rekortán felületen. Csak azt nem tudom, hogy ha elkezdem szedni ezeket, akkor abba kell-e hagyni a futást.
2021. febr. 9. 17:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Jajj dehogy kell... :) Egyébként sok C-vitaminnal kell fogyasztani, különben ezek nem épülnek be megfelelően.
2021. febr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A C-vitamint több részben kell fogyasztani, nem egyszerre?
2021. febr. 9. 18:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Figyelj...két részben bedobod az jó szerintem. 30mg/testsúlykilogrammal számolj.
2021. febr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha dohányzol 40mg/tskg, mivel több antioxidánsra van szükség. De feltételezem te ilyet nem csinálsz. :)
2021. febr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon jó feltételezés.

Szóval több mint 2 grammot naponta? Vagy két részben, tehát 4 grammot naponta? Az rengeteg, nem?

2021. febr. 9. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!