Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem tudok fekvőzni?

Miért nem tudok fekvőzni?

Figyelt kérdés
Egy jó ideig nem edzettem, de nemrég újrakezdtem, majd jött egy kar edzés. Számítottam izomlázra, ami most kifejezetten fájdalmas volt, de arra nem, hogy nem fogok tudni fekvőzni. Az izomlázam elmúlt, már legalább egy hete, de a karjaim extrém gyengék maradtak, és nem vagyok egy testépítő, de az azelőtti 25+ fekvő helyett most nagy szenvedésekkel kettőt tudok kinyomni. Elég ijesztő, főleg hogy már teljesen elmúlt az izomlázam. Mit kéne csinálnom? Szerintem már eleget pihentem rá

2021. febr. 15. 20:43
 1/6 anonim válasza:
100%
Fejlezd vissza magad, csinálj mindig annyit amennyit tudsz. Figyeld meg, egy idő után sokkal többet fogsz tudni. Sajnos az izom hamar leépül
2021. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Elgyengultel ez van, lehet a sulyod is nott. Rakd magasabbra a kezed vagy kezdj noi fekvovel ha csak 2 megy. De ugyis erosodsz ha 2oket nyomsz le egy perces pihivel. Edz minden izomcsoportra meg kajalj rendesen. Par honap alatt belejeosz.
2021. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat miota edzel? Nem megy egyik pillanatrol a masikra.
2021. febr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem az a probléma, hogy pár hónap kihagyás után nem ment, hanem hogy a kihagyás után edzettem, izomlázam lett és az izomláz után gyengültem le durván
2021. febr. 15. 21:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, az elején mindig így mukodik. A tuledzes utan igen gyenge leszel utana...
2021. febr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem az vált be hogy minden nap 1-el növeltem csak a számot. azt bírtam tartani. 1 hónap múlva tudsz 20-30-at és fél óra pihenés után újra bírsz 20-30-at. Egy időben eljutottam így napi 2-300-ig, 50-esével és nem vágott agyon, inkább pörgetett.
2021. febr. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!