Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy év után sem a régi a...

Egy év után sem a régi a mellizom, mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
160 kilot leengedtem, az aljan ereztem egy fajdalmat a bal mellembem. Éreztem, hogy faj, de annyira veszes nem volt, mert utana visszavettem 70 kilora es, igaz fajt, de nem elviselhetetlenul belenyomtam parat. Igy voltam vele ezek utan, higy annyira veszes csak nem lehet, ha utana még 70 kiloba nyomogaltam. Nem is lilult be a fajdalom helyen, viszont most 1 ev utan se tudom ugy terhelni a mellem, mint elotte, es erzem, hogy vigyazni kell vele, mert érzékeny. Egyfajta feszülés erzet van benne. Azota nyomtam mar 140 kiloval, de nem a regi.
2021. febr. 19. 23:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet vmi reszleges szakadas. Haveromnak is igy volt pont 160al csak neki el is szakadt. Doki kellett vna. Lehet mar igy marad ha vartal egy evet. Ha zavar menj dokihoz.
2021. febr. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Miért nem lilult be akkor, es utána miert tudtam 70 kilóval nyomogatni, ha részlegesen szakadt? Mennék dokihoz, de ebben a vírushelyzetben semmi sem ugy mukodik.
2021. febr. 20. 10:04
 3/13 anonim ***** válasza:
Nemtudom nem vagyok orvos, de elv nem mindig lilul ha csak reszleges szakadas.Haziorvoshoz el lehet menni. Szerintem beutalot is ad barhova. Nem sok ertelme ilyesmit itt megkerdezni nev nelkul latatlanba. Dokinak kell latnia. Elkuld mrire vagy ilyesmi es akkor latja h mivan. De 1 ev utan mar sztem mind1 ha nem jott rendbe magatol ennyi ido alatt. Lehet h mutettel megoldanak ha vmi szakadas fele volt de mire ujra a regi lesz..
2021. febr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy tovabb szakad,ha szakadas volt.
2021. febr. 20. 17:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hivd fel a hazorvosod. Mond el neki h mivolt h volt es valszeg ad vmi beutalot vagy mond vmi erdemlegeset.
2021. febr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Menj el dokihoz. Még ha már késő is,lehet megtudod,hogy mi volt és nem csinálsz rosszabbat magadnak.


Meg persze tanulságnak,hát nem mondanám,hogy jó,de tanultál belőle. Ezek után gondolom nem próbálgatsz olyan súllyal dolgokat,amiket nem bírsz el biztosan.

2021. febr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Biztosan bírtam azt még, mert ment már 190 kiló is. Tudom terhelni 8gazabol,meg nem faj, csak erzem, hogy feszul egy kicsit, es nem tenne jot neki, ha nagyon magy sullyal eroltetnem.
2021. febr. 20. 22:02
 8/13 A kérdező kommentje:
Megprobalom megnezetni orvossal, de attol fel, hogy ebben a helyzetben ugy lesznek vele, hogy kocsog gyuros, minek edz nagy sullyal.
2021. febr. 20. 22:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet megéri,ha nem a háziorvoshoz mész,hanem magánorvoshoz. Drágább lesz,de legalább nem hajtanak el. Jobbulást!
2021. febr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Most mondja nagyapám, majd meghal a gyomrával, se leszarjá az orvosok. Látatlanban írnak egy gyogyszert, aztán annyi. Mit akarok en akkor ezzel a prpblemammal? Lehet maganorvost keresek.
2021. febr. 20. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!