Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy év után sem a régi a...

Egy év után sem a régi a mellizom, mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
160 kilot leengedtem, az aljan ereztem egy fajdalmat a bal mellembem. Éreztem, hogy faj, de annyira veszes nem volt, mert utana visszavettem 70 kilora es, igaz fajt, de nem elviselhetetlenul belenyomtam parat. Igy voltam vele ezek utan, higy annyira veszes csak nem lehet, ha utana még 70 kiloba nyomogaltam. Nem is lilult be a fajdalom helyen, viszont most 1 ev utan se tudom ugy terhelni a mellem, mint elotte, es erzem, hogy vigyazni kell vele, mert érzékeny. Egyfajta feszülés erzet van benne. Azota nyomtam mar 140 kiloval, de nem a regi.
2021. febr. 19. 23:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. febr. 20. 22:12
 12/13 anonim ***** válasza:
Alapbol is ugy allnak hozza... mikor leserultem es alig mozgott a nyakam meg zsibbadt a kezem kitalalta az elso h servem van adtak 3 honap mulvara beutalot mrire. Mondom ember nemtudok melozni meg edzeni h varnek mar 3 honapot mi sz.arnak igy tb? Az csak hebegett.. jo szevasz elmentem fizetosre.. kiderult h minden rendben -.- mondom kosz "doktorur" megerte.. masik doki aztmondta h hmm nemtudja minek gyurok egyaltalan. Hagyjam abba. Roszabb mar nem lesz szerinte.. pff mondom add vissza a papirod.. aztan vmi professzor megallapitotta h be van gyulladva a rotatorom es elnyom valamit.. de az is flegma volt nagyon pedig en mindig kedves udvarias vagyok.. amig nem paraszt valaki. Nem szeretnek minket... viszont mas lehetoseg nincs sajna csak ezek a "kepzett" szakemberek..
2021. febr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Alapból ez a helyzet itthon, ha meg gyúrós vagy, főleg, amire most a koronavirus is rátesz.
2021. febr. 20. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!