Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izombol kezdtem fogyni,hogyan...

Izombol kezdtem fogyni,hogyan tartsam fent a tobbi izom tomegemet edzes nelkul?

Figyelt kérdés

Sajnos beleestem abba a hibaba,hogy alacsony kaloriamennyiseget viszek be (1500), az en 195cm magassagomhoz es 89kg-mhoz

Mukodott is 5het alatt 6kilo ment le,es edzes nelkul ugye hogy zarva vannak a termek.Ma lemertem a cm-eket es a combom brutalisan eltunt ami nekem fel sem tunt -6cm es tudni kell hogy en mindig eros labu voltam,oda tudok a legkonnyebben izmot pakolni...

Esetleg valami tipp hogy tovabb ne izmot veszitsek hanem zsirt is? 25% a tzs-m es 15 a cel.

Atlagos testalkatom van igy sok izom alapol nincs rajtam,de nem akarom hogy ez a pici is eltunjon...



2021. márc. 1. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Edzés nélkül valószínűleg nem fog menni. Még edzéssel sem könnyű megőrizni az izmokat kalórihiány esetén.
2021. márc. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 szoval akkor inkabb veszitsem el az izmaimat is,hogy elerjem a kockahasat es utana aprankent epitsem vissza az izomtomeget, amikor mar megvan a megfelelo tzs-m?
2021. márc. 1. 12:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. márc. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#12.01 Ne! Eddz, és akkor megmaradnak az izmaid, vagy legalábbis nagy részük.
2021. márc. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Edzés nélkül nem lehet izomveszteséget minimálizálni. Miért nem edzel otthon?
2021. márc. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

Nem a kevés kcal miatt fogynak az izmaid, nem nyúl olyan hamar kcal hiánynál az izmokhoz a szervezet, mint ahogyan azt a testépítés rovat alatt sokan hiszik... az izmaid nemes egyszerűséggek azért fogynak, mert nem edzel... amit nem használsz, az leépül ennyi...

Mellesleg diétánal veszít a szervezet egy csomó vízet is... 1gramm szénhidrát 4gramm vízet köt meg... 1 gramm só kb úgyszintén... diétánál mindkettőt csökkentik az embetek, és ez súlyos cm-ekben észrevehető, jelentősebb izom vagy zsírveszteség nélkül is, egyszerűen a leadott víz miatt.

2021. márc. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Itthonra milyen gyakorlatokat ajanlanatok?

Sajnos nincs itthon semmi megfelelo eszkoz,egyedul egy trx kotel van,de meghalok kozbe mert nem vagyok tul izmos mint irtam.huzodzkodni nem tudok meg..🙁

2021. márc. 1. 14:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Fekvőtámasz, felülés, guggolás, stb. Beírod: "workout at home". Kidob egy csomó mindent.
2021. márc. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%
A legfontosabb: Fehérje, fehérje, fehérje. Bármi, amiben van fehérje, pl: csirkemell, tojás, stb. Erre rá egy kis edzés és minden pacek lesz.
2021. márc. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom akkor folytatom igy csak annyi hogy edzek is akkor melle itthon azert valamennyit
2021. márc. 1. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!