Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen pörgetőt ajánlatos...

Milyen pörgetőt ajánlatos használni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ismerősöm mondja hogy ő edzés előtt használ pörgetőt, és jobban bírja az edzéseket. Milyen fajták vannak belőle? Mit ajánlotok?
2021. márc. 17. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kávét szoktam inni edzés előtt, ha kicsit fáradt vagyok. Az is segít és még olcsóbb is, mint ezek a cuccok. Persze biztos jók azok is, úgyhogy nem lebeszélni akarlak.
2021. márc. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eleg sok fele van. A legtobb koffeines. Ez este nem nagyon ajanlott. De van kevesebb koffein tartalmu. (En ha azt betolom este 7-8) korul ejfelig meg nem nagyon tudok aludni.


Tudsz koffein mentest is csinalni magadnak: beta alinin, arginin, citrulline malate. Ez mehet edzes elott. Ezt is erezni fogod ha eddig semmit nem hasznaltal.


En szeretem mert egy faraszto nap utan mentalisan felporger, kicsit eresebb vagy tole stb. De van aki szerint folosleges.

2021. márc. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hot blood és nitrox amit rendszeresen használok. A blood súlyzós edzésekhez sokat dob, viszont erősebb mint a nitrox és kardióhoz nem ajánlanám. Futáshoz használom a nitroxot. Ha reggel edzel akkor tökéletes, mert estig kimegy a hatása, de én az nap nem fogyasztok már koffeint ha ezekből ittam. Edzés után pedig csinálok egy gyógyteát hogy ne pörögjek túl.
2021. márc. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!