Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lányok, ti milyen edzésfeloszt...

Lányok, ti milyen edzésfelosztásban edzetek?

Figyelt kérdés
Én eddig a push-pull-leget csináltam, viszont úgy tudom ez inkább férfiaknak való. Másrészt a lábaim valamiért alapból is izmosak, nem szeretném a lábedzést se túlzásba vinni.

2021. márc. 27. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy jön. Lentről haladok felfelé, aztán ahogy bírom. Próbálok mindig valamivel a komfortzónámon túllépni, de nincs konkrét edzéstervem, ahogy megadott edzésnapok sem. Igaz, mellette heti 5,5 óra edzésem van (karate). Ma voltam kirándulni, (holnap is megyek,) ez is betudható egyfajta edzésnek, ha úgy vesszük. Szerintem a sport leglényegesebb része, hogy élvezd :)!
2021. márc. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
100%
Én pl. egyáltalán nem lábazok külön, mert van heti 9-10 óra balett edzésem. Hétvégén egyik nap kar-váll-mell, másik nap has-hát-fenék.
2021. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
PPL
2021. márc. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Hétfő_ fenék

Kedd_ popsi

Szerda - coombtő

Csütörtök- far

Péntek- popó

Szombat- valag

Vasárnap - gluteus maximus

Cardio lépcsőzőgép napi 30 perc

2021. márc. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Ja és én is túl izmos vagyok felül. A Popsi meg túl lapos. Egy pohár se fér föl rá, ezért az elsőbbség weider elvet alkalmazom a lemaradt testrészre. Mindig popsival kezdünk.
2021. márc. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hétfő:farizom-combhajlító

Kedd: push

Szerda: pihenő

Csütörtök: farizom

Péntek:pull

Szombat: combfeszítő-vádli

Vasárnap: pihenő

Néha hasazok vagy kardiózok edzés végén 10 percet, de nekem ez nem prioritás

2022. aug. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!