Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan szólítsak meg egy...

Hogyan szólítsak meg egy lányt a konditeremben?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, a lány is valószínűleg annyi. Csak köszönni szoktunk egymásnak, de ennyi.

2021. márc. 29. 19:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

21-es! Te miről beszélsz? Nem csak 300-an nézték meg, anyukája is megmondta, hogy milyen jó!

Egyébként én is hobbi sportoló vagyok, versenyengedélyem is van, szoktam is versenyeken indulni. Az olimpiától messze vagyok, mégis sportolok. Nem tudom neked van-e jogosítványod, de a gondolkodásmódod alapján add vissza amíg nem nyersz meg egy-két F1 futamot! Bár nem hiszem, hogy van jogosítványod, ahhoz írni kell a vizsgán, te meg gondolom nem írsz le semmit, amíg nincs irodalmi Nobel díjad.

2021. ápr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
21 csak egy vézna kis szerencsétlen életképtelen kotonszökevény, aki az élet semmilyen területén nem ér el sikereket, és itt tölti ki a frusztrációját xd valószínűleg az életkora is olyan kevés mint az iqja
2021. ápr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nékem is van igazolt sportolói kártyám de inkább nem megyek fitnesz terembe. Ez egyfajta társadalmi felelőssegvállalás.
2021. ápr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!