Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Feszesebb has??ötlet?

Feszesebb has??ötlet?

Figyelt kérdés

Lassan 30éves vagyok és érzem , hogy a testem már nem olyan, mint pár éve.

Alapjáraton vékony testalkatú vagyok, 154cm,44-45kg viszont a hasam elég plötyi. A hasam középső részén kezdtem el zsírosodni vagy hogy mondjam. Ez nyilván üléskor látszik leginkább.

Fogyni nem szeretnék de jó lenne ha bármi más módon ezt még idejében meg tudnám “fogni”,hogy ne legyen kötény hasam...



2021. ápr. 1. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Pedig a törzsizom erősítések, és a zsír leadása a gyorsabb út, de ha te nem akarod leadni a zsírt, akkor a nehezebb verzió a megoldásod. Az egész tested felfejleszted, felszedsz magadra a következő évek alatt nettó 15-20kg izmot, egy ilyen testen már nem lesz szembetűnő némi hasi felesleg.

Majd 2024-ben írd meg milyen lett az eredmény.

2021. ápr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó, koszi a hatalmas kioktatós választ!:) Ilyenkor oda is írhatnád ha már kommentelsz, hogy figyelj máshogy nem fog menni csak ha erősíted a törzsizmod stb vagy legalábbis ez a rövidebb út ...de így is jó, határozottan!
2021. ápr. 1. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaz irthatta volna szebben is az első egy kezdőnek de igaza van
2021. ápr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

30 évesen döntest kell hozni.

Az alabbiak szoktak törtenni

a) csak mondogatod,de semmit se teszel40 éves korodra 10 kesőbb 20+ kgval leszel nehezebb,és a cardiológusod,vagy diabeteszes szaki telefonszáma az elsők között szerepel majd.

b)időnként tükörbe nézve másnap nekiállsz fogyókúrázni.Kinzod magad 1,2hónapig majd lexarod az egeszet.Aztán mikor feljön megint kezded előröl. ezt csinalod eleted végéig.Soha sem leszel elegedett,es kipróbálsz minden haszontalan okossagot, a termekeladó örömére.


C)Eletmódváltás.Pontot teszel mindennek a vegére,és allandóan jol,és egészségesnek érzed magad.Az alakod is formas lesz,és más korodbeli nők irigyelni fogják,elismerik a kitartasodat.Es az sem mellékes hogy,a társad,a párod is biztosan örülni fog neki.

2021. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Erősítsd a hasizmodat és a core izomzatodat
2021. ápr. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Dettó! Nekem az alhasamat kellene főképp... Néha ráedzek, mert nem olyan sűrűn sajnos, ahogy kéne. Csak elfelejtem, nem esik jó. Igen, nem akarásnak nyögés a vége...


Én sem akarok fogyni, de egészségesebb ételeket akarok főzni, mert mostanában sok finomságot ettünk ami nem éppen a diétás kategória. Pedig korábban fél éve kb olyan jól be is tudtam tartani, de mostanában megint elengedtem magam. Csak az a baj, gyorsan vissza is jön, ha nem figyelek. Minden elősegíti. Ahogy dolgozom, amikor eszek, a sok idegesség, amit eszek. Pik pak...

Sokáig tartottam pedig, 2018-ban elkezdtem, át alakítottam a dolgokat. Lecseréltem az alapanyagokat is, nagyon odafigyeltem. 20 kg lement, és nem is jött vissza sokáig csak 52 kg-ig jutottam. Most szedtem fel magamra jobban.

2021. jún. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!