Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha a fehérje rendben van...

Ha a fehérje rendben van akkor nem lehet nagy baj, igaz?

Figyelt kérdés
Úgy értem, elég fehérjét eszek, de nem vagyok biztos benne hogy a zsír illetve szénhidrát bevitelem megfelelő a heti 0,3kg súlygyarapodáshoz. De akkor maximum saját testsúlyon stagnálok, és izmosabb leszek ezen a súlyon?

2021. ápr. 6. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Én 43% fehérje 33% zsír 24% szénhidrát arányban eszem, edzem mellé és izmot építek ezzel
2021. ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
43% fehérje? Nem sok az ?:D
2021. ápr. 6. 23:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem leszel izmos
2021. ápr. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem bevált. Én kiszámoltam egy kalkulátorral hogy az alap kaloria amire szükségem van 1370kcal,na en ennyit eszem plusz minden amit leeedzek visszaeszem, mivel fogyni nem akarok, de tömegnövelni se, inkább szálkásodni, enyhén izmosodni.
2021. ápr. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
edzés nélkül nemhiszem hogy izmosodni fogsz
2021. ápr. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet nagy baj, csak feleslegesen terheled a szervezetet. A fejecsketekbe jó volna bele vésni, hogy a ch ugyanúgy kell és a zsír is. Van akinek több van akinek kevesebb, de nem elengedhetetlen. És ha a ch kimerül a cukrokbol, akkor kb arra lehet számítani, hogy a pl. 5kg súlyból 4kg víz lesz és a maradék osztodik zsírral és vízzel.
2021. ápr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4# 1300cal? Mi vagy te, oposszum? :D
2021. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt azért nem lehet így megmondani, mert így bármennyi lehet a kalóriabeviteled. Ki tudja, hogy egyik nap nem deficitben vagy, egy másik nap meg besütizel és felmegy 4.000 kalóriára?
2021. ápr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 az a mennyiség ennyi, amit akár egy hasfájós egész nap fekvős napon eszem, egy átlag edzős napon 1900-2200 körül eszem:)
2021. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!