Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2 db egykezes súlyzó elég lesz?

2 db egykezes súlyzó elég lesz?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kis izmot, mert 182 centihez 70 kilóval mint egy pálcika, úgy nézek ki. 2db 15 kilós egykezes vajon elég lesz kezdésképp? Nem akarok hatalmas izmokat, csak ne nézzek ki úgy, mint egy pálcika. Legszívesebben lemennék az edzőterembe, de ugyebár nem lehet. 23/F
2021. ápr. 6. 23:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kifognak, de ősszel bezárnak, szóval amikor kinyitnak, akkor majd belehet vásárolni megint, mert majd sokan elakarjak adni a cuccaikat, hogy ne foglalja a helyet :D tavaly is elvolt játszva ugyanez :D
2021. ápr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
11. Már én is unom ezt a cirkuszt. Viszont nem megyek jobban bele, pedig kikívánkozna. A multiban meg tolonghatnak, összetaperolhatják a zsemlét, de az uszoda, kondi legyen zárva. Hát, persze, a kisvállalkozók tönkretétele itt a cél.
2021. ápr. 7. 18:30
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen, ezt kb mindenki tudja, Skban is ez megy, csak durvábban és régebb óta. Én ezért is cseszek az egész konditeremre, készítettem gépet, meg beszereztem párat otthonra, mert Skban semmi esély nincs kondiba menni, nem úgy mint nalatok, hogy sport engedély amit pénzért megkapsz, itt még ez sincs, bár hülye lennék fizetni még a terem árához egy ilyen hülyeség miatt. Amúgy meg ne rinyaljatok, hogy nektek milyen rossz, mert nálunk akik nem oktatják be magukat, az nem mehet majd külföldre és erről erősen tárgyalnak, szóval be fogják hozni.
2021. ápr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!