Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó még az a fehérjepor ami...

Jó még az a fehérjepor ami tavaly nyáron(2020/07) lejárt?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 12. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Normálisan néz még ki a por benne?
2021. ápr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én most olyat gyűrök ami idén februárban járt le, ennek még a szaga teljesen vállalható, meg a shake-nek sincs rossz íze, utána se fosom össze magam, szóval szerintem ez jó, akár még egy tavaly júliusi lejáratú is jó lehet, ha normális helyen volt tárolva, de ha romlott tuti érzed a szagán meg az állagán, ha megpróbálod meginni.
2021. ápr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha állagra is száraz. Ez nem tej, hogy hamar megromlik.
2021. ápr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem kapott nedvességet, jó a szaga/íze/színe akkor elvileg jó lehet még, de a fehérjetartalma biztos csökkent. Hogy mennyivel.. ki tudja. Én mondjuk biztos nem szívesen fogyasztanék ilyen rég lejártat, de az már az én kényességem :)
2021. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért csökkenne a fehérjetartalma? Száraz por, nem alakul át mássá, ha nem romlik meg.
2021. ápr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5: Nem értek annyira a témához, hogy saját magam el tudjam magyarázni rendesen, csak olvastam régen, hogy tanulmányokban csökkent a fehérjetartalom. Most rákerestem, a lenti tanulmányt találtam. Persze függ attól, hogy hol és hogyan volt tárolva, annyira nem mélyültem most el benne.


[link]


"The lysine content in the WPC34 bags was initially 4.3 to 4.9% and decreased significantly to 0.9 to 1.5% during 12 mo of storage. The WPC80 originally contained 5.4 to 5.5% lysine and decreased significantly to 2.6 to 4.2% at 12 mo."

2021. ápr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én inkább már vennék másikat az a biztos😁
2021. ápr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!