Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jövőhéttől aki 18 év alatti...

Okoskavok xdd kérdése:

Jövőhéttől aki 18 év alatti csak akkor mehet konditerembe, ha van sportigazolása?

Figyelt kérdés
Kegyetlen

2021. ápr. 26. 10:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
35%
Mondju kaz egész f@szsag alapbo lmert tulajdonképpen csa ka masodik dózis utan vagy az x idővel..
2021. ápr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

9es vagyok

visszaszívom bocsi, ott van az elején :D kiszúrta a zemem tényleg konkrétan a kártyát írja...

2021. ápr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
63%
Lol az szep. Mit varialnak allandoan -.- Komolyan kenyszeritik h a vetsenyzok is oltsak be maguk?? Az lehet h a felkeszules veget is jelentene. Nem lehet megszakitani 1 het betegseggel akkor oda az egesz. Meg kitudja h reagal a sok cuccal. Sok haverom honapok ota keszul versenyre egy csomo penzt, idot belerakott... nem fogjak beolttatni magukat.. akk ez ennyi nemlesz verseny. Megyek vissza a pincekondiba
2021. ápr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%

#4

Ha meg vagy hatalmazva, hogy intékzedhetsz a nevükben akkor igen. Orbán ugye választott vezetőnk, ő gondoskodik az ügyeinkről.

(Hogy ennek mennyire örülök, meg hogy hogyan csinálja azt inkább hagyjuk, nincs kedvem annyit káromkodni.)

De ha neked is van egy meghatalmazásod a 299embertől és te egyedül vagy ott a 300 emberből, akkor igen dönthetsz a nevükben, hiszen van egy szerződésed velük.

Ez kb olyan, mint ahogy én is szoktam mamám helyett járni ügyeket intézni, bár én csak esetleg papírokat szoktam kikérni, nem döntök semmiről, de ahhoz is kell meghatalmazás, hogy teljes jogkörrel eljárhatok az ügyben.

Ha neked is van ilyesmi szerződésed, akkor igen, bármivel kapcsolatban dönthetsz, az ő akaratukat képviseled.

Nem is igazán értem ezt a példádat így.

Mikor Orbán hitelt vesz fel vagy dönt valamiről a fidesz, akkor téged megkérdeznek személyesen?? Mert engem nem. Ők azért lettek megválsztva, hogy döntsenek helyettünk az ügyekben. Pl ebben is. Ha mindenki kitöltötte volna a papírt és nem lett volna helyes a megoldás, tehát nem azt írtuk volna be, ami szerintük jó lett volna, akkor meg figyelmen kívűl hagyták volna vagy más lett volna az eredmény.

De ez most kicsit mellékes.

2021. ápr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
20%

#14: pontosan erről beszéltem (ha homályosan is fejtettem ki magam), hogy ha nincs meg a meghatalmazásom az érintettek legalább 51%-tól, akkor kitörölhetem a többivel a hátsómat, akármit is akarok.

Azt meg leszarom, hogy ő miben dönt helyettem, mert valóban semmivel kapcsolatban nem kéri ki a véleményemet, de ne legyen már így egy közlönyben is beharangozva, hogy a magyar emberek ezt akarják, mert legtöbben a manipulatív válaszlehetőségek miatt nem töltötték ki a kérdőívet, a 300 ezer ember a 9 millióval szemben meg semmit nem ér. Csak annyit, hogy megint egymásnak ugrasztja a népet, ahelyett, hogy lenne annyi gerince, hogy azt mondja, ÉN ezt a döntést hoztam, szopjatok le, ha akartok.

2021. ápr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%

Azt se akarom :D

Azt plane nem :D de lassan ott tartunk hogy azt is rám erőlteti 😅

2021. ápr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Végre spanokkal mienk lesz a terem suli után :)
2021. ápr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!