Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » TÏ mindenre raktok ilyen súly...

TÏ mindenre raktok ilyen súly biztosító bizbaszt?

Figyelt kérdés

Ilyen bizbasz ami a súlyt tárcsát rá fogja a rudra.

Ülő vádli gépre nem szoktam tenni arról sehogy se tud le esni viszont sok idő elmegy a rá tekeresél.

Szerintetek fekve nyomásnál meg 2 kezes bicepszezésnél meg felhuznál érdemes rá tenni vagy csak rá húzátok a súlyt a rudra azt csá?


2021. máj. 13. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ahol lecsúszhat, mint pl kétkezes bicepsz, felhúzásnál mikor már hajlik a rúd, fekvenyomásnál nem szoktam.
2021. máj. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem itthon nem tekerős, hanem szorítós van, úgyhogy rakok mindennél.

Volt már, hogy melléraktam a rudat egyik oldalt fekvenyomásnál... :D

2021. máj. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
En rudra sose rakok
2021. máj. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, és nem tekerős van, hanem sima szorítós. Azt semeddig nem tart rátenni és levenni
2021. máj. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miota egyszer guggolas elott kidoltem oldalra, es a tarcsak is zuhantak, azota mindenre rateszem azt a biszbaszt 😂
2021. máj. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok idő elmegy vele :D lol Amúgy ezért érdemes venni egy normális súlyszorítót, azt 0,5 mp rárakni. Ha a teremben nincs, keress egy normális termet. :D De akkor vihetsz is magaddal, valami 1000 forint dechatlonban... A vádligépre nyilván nem kell rakni, kötött a pálya. Oda miért kéne rakni?
2021. máj. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sok idő elmegy vele mert ilyen 300-500 gramos vas gyűrűt képzelj el amit ki kell tekerni rá húzni aztán megint rá tekerni ilyen fél perc simán elmegy egy pár fel rakása vagy le szedése között és mivel főleg szabad súlyokat használok ez jó néhány percet vesz el összesen
2021. máj. 14. 11:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Megírták a megoldást... Vegyél olyat amit csak rá kell tolni és szorítja a rudat, a súlyokat ez által a helyén tartva.
2021. máj. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De minek.. ha egyenesen tartod meg nem cibalod hanem ugy edzel ahogy kell akk nem jon le a tarcsa..
2021. máj. 15. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!