Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ajtó közé beszorítható húzódzk...

Ajtó közé beszorítható húzódzkodó rúdon lehet rendesen húzódzkodni? link példának

Figyelt kérdés
[link]

2021. máj. 28. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
lehet, nekem ilyenem van és jó
2021. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Persze, nagyon sokat használtam de azért az ilyen ugró-forgó-szaltó mozdulatokat nem azon gyakorolnám😂

2 dolog, amivel sokan tönkreteszik egy két heten belül:

Ahogy felcsavarod van egy menetiránya, mindig arról fogd meg, tehát ha fordított fogással akarsz akkor a másik oldalról állj oda. Ennek annyi a lényege, hogy így nem fogod kilazítani közben.

A másik , hogy ha egyszer meghúztad erősen akkor úgy fogj rá, hogy ne húzz rajta mindig fél fordulatot, mert előbb-utóbb el fog törni a menet.

2021. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
A 2-es válaszához már csak annyit fűznék hozzá még (nekem is ilyenem van itthon), hogy azzal is számolni kell, hogy a felhúzáskor a homlokod 5-10 centire lesz az ajtó szemöldökfájától, ami adott esetben fájdalmas találkozásokkal kecsegtet, szóval ez a fajta rúd nem alkalmas a lendületből húzódzkodóknak, mert könnyen lefejeled a falat. Ha nagyon dinamikus mozdulatokra is szükséged van, akkor lehet hogy nem a falsíkban levő, hanem a szobába belógó kivitel jobb lehet - de nekem pl. ez is bevált, én nem rángatózom a rúdon. Másik előnye, hogy simán be lehet csukni tőle az ajtót, nem kell mindig máshová tenni, ha nem edzel éppen. Viszont ha 190 magas vagy, akkor viszont arra kell majd vigyázni, hogy amikor jössz-mész a lakásban, akkor nehogy lefejeld. Én 173 vagyok, és pont elférek alatta (persze mindenki más magasságba rakja fel, de léteznek olyan magas emberek, akinek mindenképp útban lesz).
2021. máj. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Megtart, azzal nincs gond. Nekem kicsit alacsony volt, kényelmetlen, össze kellett kuporodnom, hogy tudjak rajta húzódzkodni. Valamint ahogy belülről feszíti az ajtó közét, az ajtó mellett el is kezdett hullani a vakolat.
2021. máj. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legtobb ajtokeret sztem tul szuk meg alacsony. Inkabb furnek egy normalisat a falra
2021. máj. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!