Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditeremben a ruddal valo...

Konditeremben a ruddal valo fekvenyomast lehet sulyzokkal helyettesiteni?

Figyelt kérdés

Felek hogy magamraejtenem a rudat. Nincs kedvem mindig idegeneket megkerni hogy alljanak ott es figyeljenek.

Hosszu ideig egeszsegugyi problemaim voltak. Durvan leepultem ezert konnyen lehet hogy meg az ures rud is nagy kihivas lesz.

Mennyire gaz ha nem ugy jarok konditerembe hogy nagyon izmus akarok lenni? Heti 3-szor tervezek jarni, lesz edzes tervem is. Viszont vigyazni fogok magamra, bejott nekem a konditermi edzes de nem tervezem nagyon megeroltetni magam. Ugy vettem eszre hogy aki oda jar az szinte mindig komolyan veszik es meg is erolteti magat,aki meg csak testmozgasra vagyik az nem konditerembe megy. En inkabb mozgasra vagyom, kis erolkodesre is. Nekem megis a konditerem tunik a legpraktikusabbnak.



2021. jún. 3. 09:35
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Inkabb attol felek hogy nem tudnam kinyomni ozt abbol lenne baj. Volt mar ilyen csak akkor nem egyedul jartam es sulyok is voltak rajta.
2021. jún. 3. 09:37
 2/19 A kérdező kommentje:
Sulyok alatt sulyzokat ertettem. 🙃
2021. jún. 3. 09:38
 3/19 A kérdező kommentje:
Jah es az edzes tervet en tervezem osszeallitani. Visszafogott tomegnovelo edzessel, kardioval es nyujtassal. En ugy erzem felesleges koltseg lenne edzo segitseget kernem. Azert nem allok a toppon anyagilag sem. Van valami erv az edzo mellett amirol lehet hogy nem tudok? Eleg egyszer elmenni az edzohoz vagy valamiert rendszeresen erdemes?
2021. jún. 3. 09:42
 4/19 anonim ***** válasza:
41%
Létezik fekvenyomógép is,az nem esik rád.De a legjobb a fekvőtámasz.
2021. jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4: koszonom, 3 fele gyakorlatot szeretnekbminden izomcsoportra. Koztuk lesz a fekvenyomogep is. Azert is fogok konditeremben edzeni mert itthon nehezebben veszem ra magam. Ha mar ott vagyok akkor mar sulyzos edzeseket szeretnek csinalni. Azert lehet hogy a fekvotamaszt is beveszem a gyakorlatok koze, atgondolom
2021. jún. 3. 10:25
 6/19 anonim ***** válasza:

igen kiváltható (majd lesz aki azt mondja, hogy nem de ez hülyeség)


egyébként így tudsz saját magadnak "spotolni" ha rúddal edzel és félsz hogy az arcodba zuhan a cucc.

2021. jún. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6: koszonom a valaszt. A halalfelelem biztos sok erot ad. XD Bar en ugy erzem ez nem feltetlen egeszseges modja az energianyeresnek. Egyebkent is kiborulok a kontrollvesztestol,meg akkor is ha nem vagyok veszelyben.
2021. jún. 3. 10:41
 8/19 anonim ***** válasza:
63%
Én azért nem szerettem a fekvenyomást soha, mert nem tudtam mindent kihozni magamból.Éreztem mindig,hogy még lenne erő,de egyszerűen azt a maradékot nem kockáztatja meg az ember.Pedig az lenne a lényeg,hogy teljesen a maximum utáni tartalékot is kiadd magadból.Na ez itt nem megy. Hiába áll felettem valaki segíteni,én azért annyira nem bízok senkiben.
2021. jún. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A testépítés az a sport, ahol számtalan gyakorlat közül válogathatsz, és ha neked nem fekszik egy bizonyos gyakorlat, azt nem kell erőltetni. Ha tudsz egykezesekkel fekve nyomni,az is jó, sőt, testépítőknek még jobb is. Sokan azt se tudják pl, hogy nagyon kevés embernek van meg gyúrósok közül a mobilitása az olyan gyakorlatokhoz, mint pl a fej fölé nyomás, vagy a guggolás, kötelező címszó alatt mégis erőltetik, aztán idővel tönkre vágják magukat. Szóval, ami nem fekszik neked valamilyen oknál fogva, azt nem kell erőltetni, félre kell rakni azt a gyakorlatot addig, míg nem állsz rá készen, vagy akár örökre.
2021. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

[link]


elfelejtettem betenni a linket

2021. jún. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!