Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditeremben a ruddal valo...

Konditeremben a ruddal valo fekvenyomast lehet sulyzokkal helyettesiteni?

Figyelt kérdés

Felek hogy magamraejtenem a rudat. Nincs kedvem mindig idegeneket megkerni hogy alljanak ott es figyeljenek.

Hosszu ideig egeszsegugyi problemaim voltak. Durvan leepultem ezert konnyen lehet hogy meg az ures rud is nagy kihivas lesz.

Mennyire gaz ha nem ugy jarok konditerembe hogy nagyon izmus akarok lenni? Heti 3-szor tervezek jarni, lesz edzes tervem is. Viszont vigyazni fogok magamra, bejott nekem a konditermi edzes de nem tervezem nagyon megeroltetni magam. Ugy vettem eszre hogy aki oda jar az szinte mindig komolyan veszik es meg is erolteti magat,aki meg csak testmozgasra vagyik az nem konditerembe megy. En inkabb mozgasra vagyom, kis erolkodesre is. Nekem megis a konditerem tunik a legpraktikusabbnak.



2021. jún. 3. 09:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
37%
10.Ez inkább ilyen végső megoldás lehet, de ha egy mód van rá, inkább ne biztass erre senkit. :D
2021. jún. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet edzeni a mellet rud nelkul is, igaz nem pont ugyanolyan, forman is meglatszik de ha nincsenek nagy celjaid... mondjuk nemtudom h lehet felni tole. Plusz kb minden terembe van biztonsagi fekpad vagy erokeret ahol rad se tud esni.
2021. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Csak kezdőként félsz ettől, de akkor nem is baj, ha nem nyomsz csúcsot. Ha rutinos leszel, úgyis tudni fogod, hogy mikor kell visszatenni a rudat a helyére, mert már nem menne több, vagy max. egy félig leengedett ismétlés. Ne félj, gyakorolj
2021. jún. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha gyakorlatot vagy is lehet simán egy szakadás, akkor aztán még legörgetni sem tudod magadról.
2021. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
*gyakorlott
2021. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
De mit a 20 kgot? Vagy 50et tokmind1. Kezdo. Ugyis csak kis sulyokkal tud edzeni. Mit art 20-30kg ha rajtad marad? Lerazod magadrol
2021. jún. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Csakhogy a kezdőnek az 50 kg olyan, mint a haladónak a 120
2021. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Dikk nekem a 20 kilo is sok. XD

Asszem a sima fekvenyomopadot kihagyom. Sejtem mi lehet az a biztonsagi pad, sztem van is a helyi teremben. Majd kiprobalom. Szerencsere tobb gep is vann mellre + a sulyzok.

Nagyon lightosba fogom kezdeni. Sajna beteg voltam sokaig, az agybol alig keltem ki. Persze kezdhetnem vmi lazabbal is a sportot nem konditeremmel, de egyelore nem is az a tervem hogy szetgyurom magam.

En elveztem a kondizast mikor jartam. Tok jol karbantart. Erdekes hogy szinte mindenki azert jar oda hogy kigyurja magat. Nekem nem igazan ez a celom. Persze lehet kicsit frusztralni fog hogy masok jobban fejlodnek mint en. Nekem nagyon durvan nem szabad megeroltetni magam, ha azt erzem hogy nem tesz jot a dolog abba is fogom hagyni.

2021. jún. 3. 18:00
 19/19 anonim ***** válasza:

18#

Hát én rendesen edzeni járok,nem bohóckodni.

De te tudod.

Én úgy vagyok vele,ha már másfél órát rááldozok,akkor nem pöchörészéssel töltöm el azt az idöt.

2021. jún. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!