Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek rosszul edzés közben?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék rendszeresen edzeni, de szinte minden edzésnél rosszul vagyok, és ettől teljesen elmegy a motivációm.

Általában az edzés közepén jelentkezik, talán amikor a legintenzívebb gyakorlatokat végzem. Ilyenkor mindig émelygek, enyhe hányinger, olyan mintha azt sem tudnám hol vagyok. :D Ha picit leülök pihenni, néhány perc múlva elmúlik, de aztán újra előjön, amíg edzek.

Edzés előtt 1,5-2 órával szoktam étkezni, tehát nem eszek közvetlenül edzés előtt. Aludni alszok eleget, bár későn szoktam lefeküdni (2-3), de később is kelek (10-11).



2021. jún. 8. 00:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Mennyi vizet iszol edzés közben?

Cukrod rendben van?

Szív probléma?

2021. jún. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Valami bajod van
2021. jún. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Pont ugyanígy vagyok én is.

Érdeklődve követem a hozzászólásokat.

2021. jún. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

mennyit szoktál inni?


légzési technikád lehet hogy pocsék és emiatt.


vagy pedig a vérnyomásod magas és amikor intenzívebb szakaszba érsz még jobban megugrik és azt érzed.

2021. jún. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudtommal nincs egészségügyi problémám, egészséges fiatal vagyok. Edzés közben pihenő alatt mindig kortyolgatok vizet, bár utána is kicsit rosszabb amíg nem böfögöm fel. A légzésre próbálok odafigyelni, bàr allergiás vagyok, és sokszor részlegesen el van dugulva az orrom, így nehezebben veszem a levegőt.
2021. jún. 8. 11:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól hogy nem tudsz róla még lehet bajod, egyik ismerősömnek szívműtét lett a vége, mindig fáradt volt, de amúgy jól érezte magát. Elment kivizsgálásra és egyből fektették is be műtétre.
2021. jún. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen és mi baja volt?
2021. jún. 8. 12:36
 8/10 anonim ***** válasza:
A szervezet aktuális állapotának nem megfelelően terheled magad, magyarán túlzásba viszed. Émelygés, hányinger keringési problémákra mutat, amelyek a túlterhelés mellett léphetnek fel.
2021. jún. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is a túlterhelést tartom a legvalószínűbbnek, mert nemrég kezdtem el újra edzeni, előtte fél évig csak itthon ültem és tanultam (digitális oktatás) :/
2021. jún. 8. 13:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát hosszú kihagyás után nem a legintenzívebb edzésekkel kellene kezdeni. Nem hallottál még a fokozatos terhelésről?
2021. jún. 9. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!