Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak én vettem észre hogy...

Csak én vettem észre hogy némelyik nagy "gyúrós" nem is olyan nagy szám mint ahogy hiszi magáról ?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy vannak bizonyos emberek akik ilyen nagy kigyúrtnak állítsák be magukat illetve a barátai is nyalnak neki (huu mekkora vagy, de kivagy baszva stb) és a facera is teszik ki a képeket hogy ők milyen izmosak.

Csak észre vettem pár dolgot:


1. A valóságban egyátalán nem is olyan nagyon izmosak mint a képeken.

2. Sokszor nem is látszik rajtuk annyira a gyúrás pl pólóban, inkább olyanok mint egy átlagtól jobb fizikumú ember.

3. Egyátalán nem is nagyok. Lehet hogy annak tűnnek, de közben meg pl 180 centisen 83-84 kg szerintem nem egy brutál tömeg.

4. Sokuk már vagy 5 éve is csinálja és sokszor egy erős kezdő 1 év alatt komolyabb mint ezek.


2021. jún. 20. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Mi a kérdés?
2021. jún. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Nyilván egy jól beállított képen, jó fényben és edzés után nagyobb, mint az utcán pólóban.


De én is ezt kérdezném, hogy mi a kérdés? Irigykedsz és kell valami ami miatt lenézheted őket? Baj hogy büszkék az elért eredményeikre és baj, hogy a haverok meg támogatják ahelyett, hogy ilyen böszmeségeken gondolkodnának, mint te?

2021. jún. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az utcán sétálva a legtöbb naturálnak nem lesz állat formája,mi ezen a meglepő?Mindenki a legjobb állapotban teszi ki a képeket,jó fényekkel,edzés után bedurranva,jó pózokkal.Én is edzés után nézem magam és azt mondom hú bazd ez nagyon jó de reggel felkelés után meg csak egy "eh" hagyja el a számat.

Az emberek döntő többsége örülne olyan testnek mint ami nekik van,az a baj hogy nem tudod honnan indultak pedig az a lényeg hogy magadhoz képest mit értél el.Nem az instás fél gyógyszertárat tartalmazó bodybuilderektől kell kiindulni,ahhoz képest tényleg 0 de a média annyira magasra tette a mércét hogy egy 30 évvel ezelőtti Mr.Olympia formára mondják azt hogy ez valami(túlzás persze de lényeg megvan)

2021. jún. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1 Nem hát.Egy instapicha vakolat nélkül sem nagy szám.Nezz meg pár topp színesznőt,akik smink nélkül hogy neznek ki.Sehogy.Mint egy átlag,vagy annál is rosszabb.


2."Átlagtól jobb"

Megtaláltad a lényeget.Pldául az átlag karja 35 cm.Az atlagtól jobbé meg 45.

És?


3."Nem nagyok".Az izom terjedelme kisebb,mint a hajé!Így van az,hogy a hozzád hasonlóak nem hiszik el,hogy 106 kiló vagyok.Pedig de!


4.Azt nem tudom kik azok az ezek,de nem is érdekel.Minden társadalmi csoportban,rétegben,sportolók között,korosztályokban, retegben vannak idiótak.Ez nem azt jelenti,hogy minden sportoló instázik,vagy minden villanyszerelő iszik,vagy minden 17 éves, egy nyálas kis b.zi,és minden 70 éves szenilis.

2021. jún. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez kb. mindegyikre igaz.
2021. jún. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!